Skocz do zawartości

Citabria-Decathalon Gigant RC


balcerseb88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką przyjemnością obserwuję tą relację. Może się powtórzę, ale podziwiam Twoją pracę Sebastian.

Duży talent, dużo pracy - piękny efekt :)

Z niecierpliwością czekam na oblot tego cudeńka!!!

Zakładam, że po skończeniu podsumujesz ilość spędzonych nad modelem godzin i zainwestowane w niego pieniądze (wg. założeń z pierwszego posta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sebastian,

 

bardzo zdolny człowiek z Ciebie. Na ten sezon będziesz gotów!

 

Z tą zdolnością to nie przesadzaj :) dużo mi brak do " makieciarzy " ja nie mam cierpliwości jestem za szybki....

Jak wszystko dobrze pójdzie oblot gdzieś w maju bo pewnie wcześniej nie zdążę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zapraszam na Zlot Gigantów 7,8 .06.2014 info na stronie Areoklubu Poznańskiego

 

Jak tylko zdążę z oblotem postaram sie pojawić choć mam kawałek drogi... a co do tych info to można poprosić o konkretny link bo chyba mam zaćmę na oczach i nie mogę namierzyć :/

 

A teraz świeże fotki z budowy zabrałem sie za zastrzały w weekend powinienem je skończyć

 

post-158-0-78009600-1392322167.jpg

 

post-158-0-99389200-1392322173_thumb.jpg

 

post-158-0-02439000-1392322180.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Pięknie ci to wychodzi.

Również sama idea tego warsztatu - że gigant jest w zasięgu bardziej, niż się wydaje - kapitalna. Widać można bez zadęcia.

 

Dźwięk tego silnika od piły jest zaskakująco miły dla ucha, zupełnie nie "piłowy" :) . Ciekaw jestem czy to kwestia samego silnika, czy tłumika. Odpalałeś może silnik bez niego? Tak czy siak - miłe zaskoczenie.

 

A miejsca i parku maszynowego cholernie ci zazdroszczę  :unsure:  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.