Jump to content

SWORD


janegab

Recommended Posts

Proponuję w ramach kolejnego po falconie eksperymentu wydłużenie a może obcięcie? dziobu i może jeszcze obcięcie wingletów. Statecznik pionowy też wydaje się za wysoki więc przyda się go ciachnąć.

I jeszcze te klapy jakieś takie... Za krótkie czy za długie ?

Link to comment
Share on other sites

Guest a7498787

Cierpliwość cechą każdego MODELARZA ...

 

Zgadza się.

 

 

... a zadanie pytania o cenę na forum modelarskim, to niestosowność :( .

 

W końcu jakaś żona może przeglądać ten wątek :D

 

Podsumowując "śmiech na sali" Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba wiecie jakie są realia. Po pierwsze każdy model może być inaczej zrobiony i wyposażony. Po drugie, wiele z modeli idzie na eksport gdzie ceny są dla nas jakby mniej przystępne. Więc lepiej zadzwonić do producenta i zapytać sie o cenę w mawi (lub u innych producentów) niż kupować za granicą drożej. Producentowi jest z tych wzgledow rowniez zdrowiej nie ujawniac cen na naszych forach. To nie są modele pólkowe. I kosztuje tyle co kilka pustych bet czy pionierów czy cularisów.

 

Pozdrawiam

 

PS. zawsze mozna jeszcze pytać na PW

Link to comment
Share on other sites

Pawełku model gotów... do lotu od tygodnia -Czekam na lepsze warunki meteo. na Świętej Ziemi ..być może ,żę go "poświęcisz" przed Wiliją ...zapraszam na "opłatek " do gabinetu /śmiechu../ zachodnie zbocze na Lubstowie pięknie zniwelowane polatasz nawet zimowa porą.

Link to comment
Share on other sites

Witaj SIRIUS..! Wyposażenie SWORDA : motor MEGA ACN22/45/3E- regler 80A łopaty 14/ 8 pakiet 3700 -elektryka po oblataniu itp bedzie zdemontowana-tylko start z "ŁAPY" serwa lotki - klapy Hiteck125 MG kieunek Hiteck 225 wysokośc Hiteck 225 MG / zasilanie 4 ogniwa SC.../ nadmieniam że po przygodach z odszkodowaniem za zniszczonego SIRIUSA z NASTIK-a ...model ten nabył kolega z KONINA cena 400 zł ... .miał przejazdzki modelik...ale kolega zadowolony bo niska cena a zniszczenia do naprawy...Pozdrawiam Janek Shock...".bóg zapłać dobry człowieku" za uznanie...

Link to comment
Share on other sites

Janeczku czekaj z oblotem na mnie. Z przyjemnością wpadnę do gabinetu. Bo mam też niewielki interes w złocie, wszak się rocznica zbliża ... tylko cicho.

No chyba ze nie wytrzymasz to lataj, tylko foty prześlij.

Będę oczywiści na święta i do nowego roku zostanę to się zdążymy spotkać.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.