Skocz do zawartości

Tunelowiec multiplexa (Twister)


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Instalacji elektrycznej jeszcze nie mam, ale zgodnie z instrukcją skoro high zalecają dla outrunner'ów, to w naszym wypadku musimy ustawić low -> dla inrunner'a z zestawowej turbiny. Czyli zmieniamu fabryczne ustawienie regulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a codziennie wieje odrobinę za dużo jak na oblot tak dużego modelu.

 

Kończąc już OFF-TOP (ostatecznie to temat o TWISTERZE, a nie o MENTORZE), to właśnie większe samoloty, zwłaszcza trenerki lubią trochę wiatru do startów i lądowań. Mentor bardzo dużo wybacza, więc nie ma co się czaić, tylko iść na lotnisko i pakować go w powietrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak na razie kompletacja części. Kupiłem to.

Adam, czy kartą Pulso zaprogramowałeś regulator podłączony do zestawowego silnika? Mój regulaor w takim wypadku milczy jak grób :?: , a jak podłączę silnik Pulso, mogę zrobić wszystko na co tylko karta pozwala :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Dobrze, napisałeś o tym. Chodzi mi o dwie ostatnie "rubryki", szczególnie ostatnią. Nie rozumiem tych piktogramów. Teoretycznie przy 3 S obie zworki powinny być lewa w skrajnym i prawa w skrajnym położeniu... Sprawdziłem - w różnych położeniach tych zworek cisza. Natomiast z poziomu nadajnika ustawienie bez problemu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.