Skocz do zawartości

Kto lata w zimie?


Urhel

Rekomendowane odpowiedzi

niezły teren, ja lubię latać nad miastem, mam takiego, małego Shogo (marlock family), lekki depronowiec, wsadzam na niego 3x 808#16 i startuję z trawniczka przy ulicy, potem tylko trzeba uważać na przewody rozciągnięte nad jezdniami. Zabawa niezła, adrenalina buzuje, ostatnio go zgubiłem, po miesiącu znalazł kolega, ale bez elektryki i kamerek, zdemolowany (

), odbudowałem, dokupiłem w Hong Kongu co trzeba i czekam na wiosnę. Będę też robił próby z Breeze Pro (Dualsky), jest już oblatany, ale miasta nie zaznał...

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też latam zimą, ostatnimi czasu najczęściej na lotnisku EPSY (Szymany).

Nie mam nart, a śniegu po pachy. Niestety za każdym filmikiem kamerka po jakichś 6 minutach zamarza czy coś u urywa film.

 

Tutaj akurat miałęm kamerkę carcamone doczepioną do okularów :) i na wildze #11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśku uczę się non stop latać ale uwierz nie każde moje lądowanie wygląda tak samo jak na filmie ;) czekam na wymarzoną pogodę na polatanie na nartach czyli bezwietrznie i tak dosłownie parę stopni powyżej zera ... może być nawet +1 powyżej zera ;) Wojtek narty sklejone teraz pozostało tylko wyszlifować i nałożyć parę warstw AK 20 i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu, jak Ty to robisz w rękawiczkach, godne podziwu... Ale przy starcie Twój Easy Star blisko był białostockiej ziemi :D . No i miałeś słońce, u nas w Sosnowcu szaro, smogowo.

Pozdrawiam Krzysiek

 

Adasiu, jak Ty to robisz w rękawiczkach, godne podziwu... Ale przy starcie Twój Easy Star blisko był białostockiej ziemi :D . No i miałeś słońce, u nas w Sosnowcu szaro, smogowo.

Pozdrawiam Krzysiek

 

Adasiu, jak Ty to robisz w rękawiczkach, godne podziwu... Ale przy starcie Twój Easy Star blisko był białostockiej ziemi :D . No i miałeś słońce, u nas w Sosnowcu szaro, smogowo.

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kolegami z RCGC (co prawda nie ze wszystkimi) latamy przez cały rok! I nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej! Grupa zdeterminowanych do latania w zimie stale rośnie. A modelami spalinowymi i benzynowymi lata się bez rzadnych problemów - a silnikidają z siebie więcej mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie, przebiłeś wszystkich, ja też spróbuję - muszę poczekać na śnieg, bo teraz jest woda, lód i błoto. Mam samolocik ze światłami pozycyjnymi, nie tak mocno świecący jak Twój, ale pilotować się da. Latałem nocą latem, ale zima to co innego. Gratulacje - Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu, jak Ty to robisz w rękawiczkach, godne podziwu... Ale przy starcie Twój Easy Star blisko był białostockiej ziemi :D . No i miałeś słońce, u nas w Sosnowcu szaro, smogowo.

Pozdrawiam Krzysiek

 

Adasiu, jak Ty to robisz w rękawiczkach, godne podziwu... Ale przy starcie Twój Easy Star blisko był białostockiej ziemi :D . No i miałeś słońce, u nas w Sosnowcu szaro, smogowo.

Pozdrawiam Krzysiek

 

Adasiu, jak Ty to robisz w rękawiczkach, godne podziwu... Ale przy starcie Twój Easy Star blisko był białostockiej ziemi :D . No i miałeś słońce, u nas w Sosnowcu szaro, smogowo.

Pozdrawiam Krzysiek

 

W rękawiczkach, grubych trzeba dodać hehe. Rzuciłem go nie równo pod wiatr i bardzo słabo, a że wiatr był to go trochę przykręciło, aczkolwiek, wszystko pod kontrolą, bo tak to leci jak strzała np. przy 1 locie easy stara tydzień przed tym aktualnym filmem:). Wrzucę później film, z lotu ptaka jak kręce beczki (krzywe ale jednak ). Śnieg dopiero za tydzień będzie, teraz tylko pada i pada, deszcz. P.s. zaraziłem kolejnego do modelów rc. :P

 

Jakość HD 720P

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mhqXKMDX3-0

 

Generalnie od siebie dorzucę, że jednak trzeba dać kilka mm SC do przodu, tak by mieć przód cięższy, przydaje się gdy jest dość duży wiatr i lecimy pod wiatr ;).

 

Teraz będzie kolejny filmz Cessną 182 i nartami, choć hmm chyba mam jeden film nawet jak śnieg padał.

 

Cessna 182 RC Śnieg, narty i duży wiatr ( za duży był wiatr, ale tak się chciało polatać, że już szykowałem drobne na kolejną tubkę kleju hehe)

 

Jakość HD 720P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.