Skocz do zawartości

Allegro akceptuje oszustów


grzerog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bzik4 ale numer:) psiwiak wyjaśnij mi jakich ustawek i jakich nie komfortowych sytuacji? bo dla mnie to jest tylko i wyłącznie ukrywanie tożsamości.

Co kupujemy na tej aukcji kota czy worek:) a może kota w worku:))http://allegro.pl/radio-link-2-4ghz-t6eap-i3073882937.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiono to po to bo bano się o utratę kasy.

 

Tydzień temu i na mnie allegro się wypięło. Temat który zamieściłem w rodzynku z allegro. Kupiłem żywice, które okazały się tandetnymi podróbkami które sobie można za przeproszeniem w dupsko wsadzić a nie do modelu redukcyjnego nawet na średnim poziomie. Odpisali mi że allegro nie ingeruje w konflikty pomiędzy kupującym i sprzedającym w takim przypadku, Zasugerowali mi żebym dochodził zwrotu pieniędzy we własnym zakresie zgłaszając to policji i zakładając sprawę w sadzie o 26 zł + wysyłka! Żeby szlak trafił ten serwis! Z tego płynie prosty wniosek: na allegro można robić przekręty na duperelach bez obawy o konsekwencje. I wielu oszustów na tym wygrywa bo większość oszukanych nie kruszy kopii o takie kwoty. Ja natomiast nie zamierzam ustąpić dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku bardzo dobrze zrobisz, tak trzymać. Syna nie tak dawno oszukano na 48zł znanym portalu aukcyjnym, odpowiedź jaką dostał jest podobno do Twojej treści.

Zgłosił na policje, sprawa jest w toku i jest pewne, że gościu dostanie po łapkach. Co prawda troszkę się krzywili na wielkość kwoty, ale wyłudzenie to wyłudzenie-czy oszustwo.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla powyższych opisanych przyczyn ja omijam ten portal aukcyjny szerokim łukiem. Allegro leci sobie w kulki i każe jeszcze za to słono płacić. Ich serwis traktuję jako darmową fajną wyszukiwarkę. Jeśli tak się zdarzy, że przedmiotu szukanego nie ma poza Allegro, dogaduję się i kupuję prywatnie.

Ostatnio znalazłem fajny płaszczyk skórzany dla żonki... bajka, ale tylko na Allegro taki był. Napisałem do kobiety, potem się zdzwoniliśmy i okazało się, że ma świerzo otwarty sklep i ucieszyła się że nie chcę przez Allegro brać. Miałem transport gratis.

Z tym dymaniem klientów oszukanych to prawda. Allegro wypina się i każe dogadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejny przykład. Wylicytowałem model plastikowy za ok100zł na allegro a gość mi pisze że mi nie sprzeda mimo że nie było ceny minimalnej, chyba że mu dopłacę stówę a potem nagle robi się prawie dwie do dopłaty. Zgłosiłem na allegro, mija 4 dni i wielkie NIC! Dobrze że wogóle nie płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy zgadza się na wysyłkę z opcją otwarcia paczki. I nie musi wcale czegoś ukrywać. Koleś sobie kupi, listonosz mu otworzy, a on popatrzy popatrzy i powie, no tak miało być inne, mimo że jest dokładnie takie jak chciał, ale co ten listonosz ma wiedzieć ?

 

Kiedyś sprzedałem baterie do laptopa, zanim facet kupił to pisał z 15 maili ze za drogo, żeby mu opuścić itp, jak tylko dostał, to od razu napisał ze uszkodzona, ale zatrzyma ją tylko chce 50zł zwrotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno zaprzestałem kupowania na Alledrogo i "przeniosłem się" na eBay, co i Wam polecam.

Tam przynajmniej jest porządna ochrona kupującego. i jak do tej pory żaden oszust (bo tam również tacy są), nie uniknął reki sprawiedliwości PayPal-a :P

Niezaprzeczalną zaletą tego serwisu jest tańszy towar i bogatsza oferta dla Naszego hobby.

Trzeba się pogodzić z dłuższym czasem oczekiwania, ale rekompensowane jest to tanimi i bezpiecznymi zakupami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.