Skocz do zawartości

URZYWANA KOMURKA


mieczotronix

Rekomendowane odpowiedzi

Ale aby nie przejaskrawiać koloru ,to poprawnie napisany post w którym na kilka zdań jest jeden ortograf czy przekręcona kolejność liter to nie powód do tragedii.

Inaczej ma sie z postami gdzie na 10 wyrazów -9 jest trudna do rozczytania lub zrozumienia.

Tak czy inaczej rozwiązanie siłowe sugerowane przez Mieczotronika to w/g mnie nie najlepszy pomysł.

 

Za to bardzo logiczne wydaje się to co napisał Hubert.

 

Ignorujcie nowe tematy z rażącymi błędami walącymi po oczach, jak ten przykład "komurki" albo "cheli".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiście chętnie bym objął tą zacną posadę moderatora. Niestety w szkole (koniec półrocza) jest niezła masakra... Przez najbliższe 8 dni szkolnych (ostanie dni przed świętami) będę miał 4 sprawdziany ,3 kartkówki ,i będę pytany jakieś 3-4 razy z różnych przedmiotów w tym z chemii ,z fizyki ,z religii. Ciężka sprawa :) Żeby siedzieć przy komputerze ,muszę się przy nim uczyć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze bezpośredni do TEQ

Cytat:

Rozumiem że Admini/Moderatorzy mają tutaj sporo roboty ,ale bez przesady...

 

Tu wyrwałeś Tomaszu zdanie z kontekstu :) I czytając tylko tą część mojej wypowiedzi można to zupełnie inaczej zrozumieć niż czytając całą.

 

Jeśli Tomaszu byś zrobił tak :

 

Uważam że rygor ; głównie jeśli chodzi o ortografię ,kulturę osobistą powinien być znacznie ostrzejszy ! Rozumiem że Admini/Moderatorzy mają tutaj sporo roboty ,ale bez przesady... Jeśli się komuś nie zwróci uwagi na początku ,i jeśli się nie będzie od kogoś konsekwentnie wymagało kultury ,staranności...

 

:wink: Nie wiem jak będzie wyglądał tydzień przed-świąteczny u mnie. Możliwe że będę w domu ,a możliwe że będę z dala od domu i internetu. Lub będę miał mocno ograniczony dostęp do sieci. Nie wiem. Po prostu nie wiem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie ból forum intrenetowego , że posty mnożą się cały czas , a moderatorzy są tylko chwilę na forum .

Luz TEQ , i tak byś wszystkich postów nie dał rady sam sprawdzić ,po prostu się tego nie da zrobić ,bez siedzenia po 8-10 godzin i poprawiania wszystkiego jak leci.

Dlatego lepiej jak pisałem wcześniej ,aby wszyscy wzajmnie się kontrolowali , a te najbardziej rażące lub powtarzaące się przykłady były zgłaszane do moderacji.

P.S.

Pisałem z pracy gdzie nie mam Mozilli , mam nadzieje ,że nie będzie trzeba tego zgłaszć do moderacji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Milko nie czytałeś rówieśniku mój dokładnie tematu. Jeśli poprawisz czyjeś błędy bez upomnienia kogoś przez np. PW to ktoś sobie pomyśli "Fajne forum ! Piszę byle jak ,a jakiś frajer za mnie poprawia ! Czyli będę pisał byle jak ,bo i tak ktoś to poprawi" No i takie poprawianie jest bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie popoprawiał bym błędy w rażących postach

Poprawialbym - pisze sie razem ;)

 

Nie chodzi o to aby poprawiac komus bledy - chodzi o wytykanie ich, aby sami autorzy w nastepnych postach bardziej sie starali.

 

Ps. Milko - nie mysl, ze sie czepiam - Twoje posty sa w 99.99 % bezbledne i to bylaby prawdziwa przyjemnosc - gdyby wszyscy inni tak dobrze pisali.

 

 

__________________________________________________________

Czapki z glow - w towarzystwie to niekulturalne zachowanie jest !!!

PRECZ Z POMPONAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oto że :wink: :

i tak byś wszystkich postów nie dał rady sam sprawdzić ,po prostu się tego nie da zrobić ,bez siedzenia po 8-10 godzin i poprawiania wszystkiego jak leci.

Więc jeżeli jest tak dużo do poprawiania to mógłbym pomóc :wink: .

A oprócz tego tak jak Tomek napisał "aby wszyscy wzajemnie się kontrolowali , a te najbardziej rażące lub powtarzające się przykłady były zgłaszane do moderacji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy na polskim forum i wypadało by pisać po polsku-takie jest moje zdanie.

Wsadzę jednak kij w mrowisko.Zasłyszałem lub przeczytałem opinie polonistów-teoretyków(lub jak ich tam nazwać),że uproszczenie polskiej ortografii pozwoliłoby na naprawdę niemałe oszczędności czasu i pieniędzy.Kilka literek mniej w alfabecie w skali całego kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to i tak uproszcza -Ty juz ze wzgledu na slaby wzrok nic nie bedziesz umial przeczytac..... a prawnuki z radosci pod sufit beda skakac...- E w o l u c j a *....

JC 8)

 

*-fakt : dla jednych bedzie to Re wolucja ...dla innych E wolucja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.