Skocz do zawartości

URZYWANA KOMURKA


mieczotronix

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze .

Załóżmy ,że post jest skandalicznie napisany.

Jednak pod nim jest masa sensownych odpowiedzi.

Teoretycznie powinienem skasować post (zakładając ,że delikwent nie reaguje na PM i ostrzeżenia)

Jednak skasować go nie mogę , bo jest zapełniony poprawnymi wypowiedziami.

 

Post który nie ma odpowiedzi kasuje bez większego problemu.

 

Ot i cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiedyś byłem zdania że najgorsze co - to kasowanie postów. Byłem przeciwny tak ostrym rygorom. Teraz myślę że normalnie nie ma innego wyjścia! Przecież to szarańcza jakaś czy coś! Baaardzo skutecznie obniżająca jakoś forum - tym bardziej że w drobne pyskówki dają się sprowokować starsi użytkownicy (mam też na myśli sam siebie).

 

Popieram koncepcję Tomka i Huberta. Nie dać się sprowokować a jedynie wskazać debilny post do usunięcia.

 

Oczywiście wraz z usunięciem musi być podana autorowi przyczyna jego usunięcia. Jeśli chcę naprawdę się czegoś dowiedzieć - myślę że się dostosuje (tzn zada zapytanie po polsku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prawda jest taka, że jesli ktoś nie chce pisać poprawnie to nie bedzie pisał, nawet gdyby miał FF i by mu wyskakiwały te podkreślenia to i tak nie poprawi bo jest bardziej zainteresowany "dorzuceniem posta do kolekcji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troche stalo sie to z moim udzialem .

Zadko,a prawie wogole nie reaguje na takie zjawiska,ale...

Przed nastepnym ustrzeleniem,proponuje by kandydat podal (na pm) nazwisko nauczyciela jezyka polskiego i adres szkoly.Moze wtedy ustrzelimy dwoje :oops:

 

Jeden z forum,drugi z pracy za bezpodstawna promocje do klasy nastepnej .

przyp.aut. klasy drugiej - szkoly elementarnej czy jak ja tam zwal teraz.

Nie jest to zadna zlosliwosc-pomyslcie,sporo ludzi czyta nasze posty.Moga wyciagnac bledne wnioski , ze jestesmy po prostu niedouczeni albo kupilismy sobie (rodzice) promocje do klasy wyzszej (podstawowki) bo o takim niskim poziomie pisowni mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.