Skocz do zawartości

WFT09 Fajne radio za małą kase


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym tygodniu do mojego kolegi dotarło zamówienie radyjko wfly odpowiednik Futaby 9cap .Cena z kosztami przesyłki 850zł w zestawie znajduje się nadajnik moduł HF na kwarc, dwa odbiorniki 9 kanałowe FM i PCM + wyłączniik zasilania. Po wyjęciu z pudła zaskoczyło nas wykonanie wszystko dopracowane obudowa solidna materiały ok.Zabralismy sie za testy w programowaniu jest bardzo proste kazdy kto miał juz jakies radio z wyswietlaczem bez problemów sobie poradzi.Żeby nie było tak kolorowo radyjko ma drobną wadę pakiet nadajnika jest w koszyczku i zaskakuje w blaszki do których mozna przylutowac gniazdo na własny pakiet i po problemie.Poniżej zdjecia radyjka.Dodam ,że na żywo wygląda profesionalnie jak Futaba 14mz czy podobne :D Link do sklepu http://www.wflysz.com/prodshowe.asp?ProdNum=1707&zid=200605311300353778613

 

 

21482e9471139649.jpg

 

297eee40e349107d.jpg

 

6f982b35136bfd2b.jpg

 

7e8f45e4524b034c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dopiero na wiosne ,ale niespodzianek nie bedzie. Radio w papierach ma taką sama moc wyjsciowa jak Graupner od MX 12 po MC 24 dlatego spodziewamy sie około 50m zasiegu na złozonej antenie tak jak jest to w MX12 M 16S MC10 MC12 MC24 no chyba ,że producent nas oszukuje,ale certyfikat i nagrody firma otrzymała także to co podali powino sie sprawdzic powinno heh w praktyce zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena trochę duza ale jak na tą klasę

 

Jeśli radio jest funkcjonalnie wiernym odpowiednikiem Futaby 9Cap to cena nie jest duża. Minusem jest tandetny typowo chiński wygląd i jakaś specyficzna modulacja PCM, która działa tylko z odbiornikami Wfly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze testy na wiosne jak kolega poskłada Katane z Chin 2m tez ciekawostka pewnie pojawi sie na forum. Z 14MZ faktycznie przesadziłem to chyba skutki tego szoku jakiego doznałem bo na zywo radio wygląda serio profesionalnie do Futaby 9cap jej faktycznie blizej menu jest podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś jeszcze posiada tą aparaturkę.Proszę o oceny jak to działa ,czy są jakieś problemy ,jak z serwisem i kwarcami ?Moim zdaniem fajne radyjko miałem okazję potrzymać w sklepie 4hobby.Dzwoniąc do sklepu uzyskałem informacje że pasują kwarce e-skeya.Mam tylko pewne wątpliwości jak to będzie się sprawowało bo z zewnątrz jak kolega radek napisał wygląda dobrze no i za tą cenę mam dziewięć kanałów i dwa odbiorniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dokładnie leży na półce znajomy kupił napalony na modelarstwo i do dzis nic. Latał jedynie na symku :? :? postaram sie go namówić na jakies testy.

 

Znalazłem cos takiego może to komuś naświetli sprawe http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=749697 i instrukcja http://www.rztec.se/Datablad/WFT09.pdf

 

PS gdyby to było moje radio w ten sam dzien bym to wszystko opisał

 

EDIT : Dowiedziałem się, że na radyjku były już loty na modelu Miracle 900 i radyjko nie zawiodło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.