Skocz do zawartości

Radawiec 2013 - II Spotkanie Polskich Modelarzy


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak zwykle świetnie zorganizowany i prowadzony piknik. Z przyjemnością do was przyjeżdżam i nigdy się nie zawiodłem.

To moja druga wizyta na Radawcu i widzę to tak:

  • organizacja na 5+,
  • atmosfera na 5+
  • pogoda (w sobotę bo tego dnia byłem) na 5+

Za rok na pewno nie odmówię sobie przyjemności polatania i pobycia w gronie tak fajnych ludzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jestem na urlopie to mogę podsumować wydarzenie. :D

Po pierwsze, dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w Pikniku i zaangażowanie, za piękne loty i pokazy. Właśnie o to nam chodziło, abyśmy się spotkali, pogadali, pośmiali, no i oczywiście polatali. I o to aby naszą radością z naszej pasji podzielić się z widzami. BYLI ZACHWYCENI!!! A uśmiechy dzieci wynagradzały wszelkie stresy. Stawialiśmy w tym roku przede wszystkim na bezpieczeństwo w czasie imprezy i myślę, że pod tym względem wszystko było OK.

Mam nadzieję, że Wam, Uczestnikom, również się podobało, choć nie uniknęliśmy małych wpadek ale w sumie nie miały wpływu na sam przebieg imprezy. Przepraszam kolegę, któremu przeszkadzały w nocy śmiechy i hałasy :unsure: i nie mógł spać, sorry- tak to już jest, że niektórzy biesiadują do rana, nie można im tego zabronić, nie jesteśmy w wojsku w końcu. Ale poza tym było chyba fajnie, co potwierdziło wielu widzów, zaskoczonych, że jest taka grupa pasjonatów, i że robią takie piękne imprezy.

Zarejestrowało się ponad 60ciu uczestników modelarzy, tylko w pierwszym dniu wykonano prawie 200 lotów!!!

Przeprowadzono konkursy na celność lądowania i polowania na lisa. Okazało się, ze w obu konkursach wykonanie zadań nie było wcale takie łatwe nawet dla najlepszych pilotów, a więc następnym razem zasady będą łatwiejsze. Piękne puchary i cenne nagrody trafiły w ręce zawodników, którzy naprawdę wykazali się wielkimi umiejętnościami pilotażu.

Uhonorowaliśmy również nagrodami specjalnymi osoby , które w szczególny sposób zasłużyły się w pracy na rzecz naszej sekcji modelarskiej, oraz osoby, które co roku przyjeżdżają do nas i prezentują wyjątkowy kunszt pilotażu i zaangażowanie.

Tym razem było mało kretów . Jeden z nich wzbudził w nas duże emocje, ale nasi koledzy modelarze stanęli na wysokości zadania i spontanicznie zadziałali, aby choć w małym stopniu wynagrodzić jednemu z naszych kolegów jego straty.

 

Odwiedziła nas TVP, Trójka i Polskie Radio oraz koledzy z Aeroklubu Lubelskiego.

 

Chcę bardzo podziękować sponsorom , a zwłaszcza:

 

Panu Robertowi Pływaczowi, właścicielowi Firmy RAKI, który pomógł nam w wielu obszarach i jest pewne, że bez jego osobistego i finansowego zaangażowania i podejścia z pasją do organizacji imprezy, nie wypadła by tak dobrze w ocenach widzów. Panie Robercie - dzieki!

 

Dziękujemy Właścicielom Sklepów za ufundowanie nagród rzeczowych w konkursach :

Panu Piotrowi Iwanejce " RC Skorpion" Przedstawiciel Robbe Futaba w Polsce

Panu Grzegorzowi Łakomemu " Sklep Modelarski Majsterklepka"

oraz firmie Ecolab za wsparcie organizacyjne i rzeczowe

 

 

Dziękuję za przekazanie wyśmienitych wiktuałów dla uczestników :

Panu Dariuszowi Klimkowi "Galeria Smaków"

Państwu Elżbiecie i Jerzemu Wójcikom " Restauracja Koncertowa"

Państwu Bożenie i Andrzejowi Choinom " Gościniec Choina"

Panu Jerzemu Portce - Prezesowi Centrum Medycznego DMP

Państwu Marioli i Józefowi Janikom " Gościniec Horyzont"

 

oraz Panu Zbigniewowi Jusiakowi - właścicielowi hurtowni Piwopol za wypożyczenie sprzętu i Restauracji "7 Życzeń" za wyśmienitą, profesjonalnie przygotowaną małą gastronomię.

 

DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA

 

Chcę również podziękować Koledze Zbyszkowi i pozostałym kolegom modelarzom "miniaturowym" za zorganizowanie pięknej wystawy ich małych modeli plastikowych .

 

Dziękuję również moim Kolegom z Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Lubelskiego za pomoc w organizacji Pikniku, Zwłaszcza Grzegorzowi, bez którego pracy pewnie nie byłoby tak sprawnie wszystko zaplanowane i zrealizowane, i koledze Jurkowi za perfekcyjnie prowadzone starty.

 

Dzięki Wszystkim wymienionym możliwe było przeprowadzenie tego spotkania w bezpieczny i widowiskowy sposób. JESZCZE RAZ - WIELKIE DZIĘKI.

 

Mam nadzieję, że na następne spotkania stawi się coraz więcej naszych Kolegów z Polski.

 

WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROSZĘ O PRZESŁANIE NA PW ADRESÓW DO KORESPONDENCJI (POCZTOWYCH) NA KTÓRE PRZEŚLEMY WAM JESZCE NIESPODZIANKI :D ORAZ O ZAMIESZCZANIE ZDJĘĆ I FILMÓW Z IMPREZY NA TYM FORUM LUB NA YOUTUBE.

 

ZNALAZCĘ KARTY PAMIĘCI SD PROSZĘ O ZWROT DO SKLEPU MAJSTERKLEPKA BĘDZIE NAGRODA.

 

Pozdrawiam Wszystkich Pozytywnie Zakręconych Kolegów i Koleżanki i zapraszam za rok do Radawca

Piotr

 

P.S. Znaleziono okulary słoneczne, do odebrania po kontakcie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspaniałą imprezę było naprawdę świetnie :) Co prawda w pierwszym locie rozbiłem śmigłowiec do dziś nie wiem co było powodem ale zapewne oślepienie przez niskie słońce lecz dobra zabawa zrekompensowała mi wszystko do zobaczenia w przyszłym roku.

 

Mała galeria foto:

4rmf.jpg

 

a2tn.jpg

 

v6cx.jpg

 

w7ds.jpg

 

nfgo.jpg

 

iwfn.jpg

 

hkmy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jak wspomniałem w podsumowaniu, przydarzyła nam się mała skucha. Wszystkich kolegów, którzy nie otrzymali Dyplomu z podziękowaniami, uprzejmie proszę o kontakt. W tym roku mamy dyplomy naprawdę przecudnej urody, jestem przekonany, że będzie ozdoba każdej modelarskiej ściany :D

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.