Skocz do zawartości

Radawiec 2013 - II Spotkanie Polskich Modelarzy


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kilka nowych informacji na temat nagród w dwóch konkursach. Sponsorem jest Sklep Skorpion RC, Przedstawiciel FUTABA, ROBBE na Polskę. Dzięki właścicielowi, Panu Piotrowi Iwanejce i jego zaangażowaniu w organizację tych zdarzeń możecie wygrać poniższe nagrody. Regulamin zawodów w najbliższych dniach zamieszczę na forum, zapewniono mnie, że nie będzie zbyt restrykcyjny.

 

A więc co możecie wygrać?

 

W konkurencji "Polowanie na Rudego":

 

1.miejsce Samolot HERR - CESSNA 180 SKYWAGON - http://www.rcskorpio...a-180-skywagon/ - 336,29zł

 

2. miejsce Tachometr (obrotomierz) GloBee IntelliTach - http://www.rcskorpio...ee-intellitach/ - 84,34zł

 

3. miejsce: HOC00002 - Czerwona czapka z daszkiem Align 3G -http://www.rcskorpion.pl/towar/hoc00002-czerwona-czapka-z-daszkiem-align-3g/ - 35,36zł

 

Wartość nagród: 455,99zł.

 

No i zwycięzcy otrzymają piękne puchary i dyplomy

 

 

 

W konkurencji "Lądowanie do celu":

 

1. miejsce Samolot Light Thing ARF samolot akrobacyjny Robbe - http://www.rcskorpio...obacyjny-robbe/ - 792,76 zł

 

2. miejsce 8559 - Ładowarka Robbe Power Peak A4 EQ-LCD 12V http://www.rcskorpio...-a4-eq-lcd-12v/ - 175,18 zł

 

3. miejsce: 1-4872 - Robbe LiPol Roxxy-Power ZX 3S 2200mAh 25C z BID-Chipem - http://www.rcskorpio...c-z-bid-chipem/ - 78,22zł

 

Wartość nagród: 1046,16zł

 

Do tego piękne puchary i dyplomy!

 

Łączna wartość nagród: 1502,15zł

 

 

Jak widzicie, warto wystąpić i powalczyć o nagrody. W trakcie wieczornych manewrów zostaną rozlosowane inne upominki i nagrody od sponsorów w ramach corocznej "loterii". Myślę, że żaden z zarejestrowanych uczestników nie wyjedzie z gołymi rękami. :D A i jak zawsze będzie okazja do śmiechu i żartów. I O TO CHODZI!!!! :D

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kacper, Impreza nie jest masowa, zawsze przyjeżdża kilkudziesięciu modelarzy a miejsca jest naprawdę duuuuuuużo, całe lotnisko tak na oko kilkadziesiąt hektarów ma ;) Myślę, ze nawet 200 samochodów mogłoby się zmieścić bez problemu, w końcu na lotnisku odbywają się duże imprezy masowe.. Dzięki temu. ze polecamy imprezę pocztą pantoflową, unikamy masowego najazdu widzów, co pozwala opanować niekontrolowane ruchy nierozgarniętych widzów i utrzymać poziom bezpieczeństwa na wysokim poziomie . SAFETY FIRST!!!

Także nie kombinuj tylko przyjeżdżaj . Będzie nam bardzo miło poznać nowego Kolegę. U nas zawsze jest wesoło i przyjaźnie, panuje świetna afosmyra i zawsze coś fajnego się dzieje. Będzie kielbaska, boczusie, karczki i inne cymesy, ogórcy, samogon i takie tam. Ja stawiam myszatą bo to akurat Piotra i Pawła jest, to się cuś ćwiachnie.

 

No, to czekamy na Ciebie - zabierz krzesełko!!!

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... samogon powiadasz ;) hehe wciąż myślę, akurat od poniedziałku będę na urlopie, dopuszczalnie blisko Radawca i chwilowo organizuję dojazd bo nie mam auta do dyspozycji w Polsce. Latać nie planuję, jeszcze mam za małe umiejętności, żeby się nie rozbić przy "widowni", ale z chęcią bym popatrzył i poznał nowych Kolegów z forum. Tak jak napisałem na 99% tak, czy trzeba komuś wcześniej zgłaszać planowaną obecność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... samogon powiadasz ;) hehe wciąż myślę, akurat od poniedziałku będę na urlopie, dopuszczalnie blisko Radawca i chwilowo organizuję dojazd bo nie mam auta do dyspozycji w Polsce. Latać nie planuję, jeszcze mam za małe umiejętności, żeby się nie rozbić przy "widowni", ale z chęcią bym popatrzył i poznał nowych Kolegów z forum. Tak jak napisałem na 99% tak, czy trzeba komuś wcześniej zgłaszać planowaną obecność?

 

Nie trzeba zgłaszać, po prostu przyjeżdżasz, bierzesz jakikolwiek model, rejestrujesz się jako uczestnik , ustawiasz w kolejkę do lotów i latasz! :) I nie martw się umiejętnościami, najważniejsze, abyś bezpiecznie wykonał lot, dotrwał do wieczora i przetrwał do rana ;) . Nawet jeśli nie jesteś mistrzem akrobacji to nie masz się czego wstydzić. Zawsze są koledzy o różnych poziomach umiejętności. Nikt się z nikogo nie śmieje, co najwyżej dobrze doradzi.Co do dzwonów przy widowni to tylko Ci powiem, że w zeszłym roku poległo :wacko: 9 maszyn i to pilotowanych przez wytrawnych modelarzy. Jednego tłoka z silnika do dziś nie możemy znaleźć.

Także nie kucaj i przyjeżdżaj.

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałeś trochę otuchy, ale tu już nie wątpię w swoje umiejętnośc a emocjei, bardziej przytłoczyła by mnie presja otoczenia. Samemu puszczając modele w szczerym polu wciąż się chwilami uginają nogi, a przy "widzach" to pewnie bym musiał zmieniać pieluchę ze 3 razy :) :) jeśli można wziąć udział przynajmniej ten pierwszy rok bez modelu i latania to wciąż jestem "za" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

Bardzo się cieszę, że jest tak duży odzew. Oznacza to, że nasze spotkanie jest dla Was ważnym wydarzeniem. Cieszy nas to bardzo.

Ale po wczorajszej burzy w Lublinie muszę jednak , jako koordynator przedsięwzięcia zabrać głos w sprawie pogody.

 

Jak zapewne widzicie również w waszych miastach, pogoda jest w tym roku extremalnie nieprzewidywalna, nie sprawdzają się nawet krótkie prognozy. Zatem musimy być przygotowani nawet na odwołanie spotkania. Proszę wszystkich kolegów zainteresowanych przyjazdem do Radawca o obserwowanie tego wątku aż do piątku 28go czerwca, kiedy to damy ostateczne hasło - ROBIMY!!!

Dzisiejsza prognoza pogody na nasz termin nie napawa optymizmem, ale widać , ze codziennie zmienia się, zatem trzymamy kciuki, że i na piknik niebiosa potraktują nas łaskawie i dadzą polatać.

 

Na razie nie dopuszczamy możliwości nie odbycia się pikniku, w końcu ( z jednym wyjątkiem - rok 2012) zawsze mieliśmy deszcz i nawet jakąś burzę w terminie imprez.

Obserwujcie forum.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, jak w zeszlym roku kolo hangarow aeroklubowych szalala nawalnica, a Adam robil podejscie do ladowania swoin Triplanem. gdyby mu cos nie wyszlo,prawdopodobnie burza by go pochlonela.

trzymam kciuki za pogode w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzisiejsze zebranie organizacyjne pozwoliło na ogarnięcie różnych spraw i podzielenie zadań.

Ważna sprawa: przyglądajcie się naszemu wątkowi na tym forum do piątku do godz 15.00 kiedy to damy ostateczną odpowiedź czy piknik się odbędzie czy nie. Równie ważne będzie przestrzeganie obszaru na którym będziemy latać, tak aby nie wchodzić w konflikt z jednocześnie odbywającym się szkoleniem szybowcowym. Szczegóły na lotnisku podczas odprawy przedstartowej. Płyta lotniska będzie jak trawa na wimbledonie, także nie bać się tylko latać!!! Na razie tylko proszę o modły wszelakie do każdej ze znanych nam niebiańskich instancyj o dobrą pogodę. Czekamy na Was! :D

Niech Moc (waszych silników) będzie z Wami!!! :D

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla Pilotów: postanowiliśmy, że jednak będzie konieczność zapisywania się w kolejkę do lotów. Głównie ze względu na bezpieczeństwo. Uprzedzamy, że Kierownicy lotów maja prawo do przesuwania poszczególnych pilotów w kolejce lub wykreślenia konkretnego uczestnika z kolejki, jeśli uznają, że nie jest w stanie wykonać samodzielnie bezpiecznego lotu lub z innych, istotnych powodów. W trakcie imprezy będzie kilka osób w kamizelkach odblaskowych, które będą miały za zadanie pomagać uczestnikom we wszystkich sprawach, takich jak miejsce do parkowania itp. Na wjeździe do drogi dojazdowej będzie zainstalowana prowizoryczna tablica informacyjna, proszę o zapoznanie się z jej treścią każdego z uczestników. W czasie rejestracji otrzymacie komplet materiałów informacyjnych i opaskę na nadgarstek, która ma służyć rozpoznaniu zarejestrowanych uczestników przez obsługę imprezy, a zwłaszcza przez obsługę grilla i rollbaru. Pozwoli nam to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji z tzw. uczestnikami "na sępa". Wybaczcie ale po doświadczeniach zeszłorocznych chcemy uniknąć takowych osób, które nie dorzuciły się do składki, a chciały wszystko otrzymać za darmo.

 

MODŁY WASZE DZIAŁAJĄ!!! :D W prognozie pogody na sobotę pokazało się słoneczko, Nie odpuszczamy, dalej prosimy Największego Z Pilotów o dobrą pogodę!!!

http://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-lublin,cId,19393

 

 

Niech Moc Będzie z Wami!

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to większość spraw pozapinana. Właśnie podrukowałem regulaminy konkursów . Jeśli ktoś chce już to proszę o adres na priv, wyślę mailem. Będą do wzięcia wraz z kartą zgłoszenia w biurze Pikniku

Teraz tylko trzymać kciuki za pogodę. Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.