Skocz do zawartości

Os max czesci ,gdzie kupic?


BART
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,mam problem z zakupem czesci a konkretnie poszukuje obudowe do iglicy ,badz cala iglice do os max 46ax i pomimo intensywnych poszukiwan,nigdIe w Polsce nie mozna kupic?.,

W niektorych sklepach ,pomimo informacji na stronie ze jest dostepny produkt w rzeczywistosci nie ma.Jedyna mozliwosc to zamowienie indywidualne z okresem oczekiwania 1-2 miesiace ewentualnie zakup w USA.

CZy ktos wie ,gdzie moglbym znalezc taka czesc?

 

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowno Rc4max ,jak i Riku maja info na stronie ze te czesci sa dostepne,ale napisalem do tych sklepow i niestety nie ma.Stany na stronach nie odpowadaja rzeczywistosci.

Szukalem w wiekszosci sklepow,zostaje chyba faktycznie Tower HObbies ,tam jest wszystko, mozna sobie samemu zlozyc silniczek z czesci zapasowych:-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Ostatnio zamawiałem silniczek z tower hobbies, wartość razem z przesyłką ok 110$.. i trafił do urzędu celnego.. tam standardowa procedura, wysyłanie dokumentów i doszedł do mnie, ale z doliczonym VATem... także trzeba brać taką możliwość pod uwagę.

 

Przy okazji.. ktoś wie czy standard w przypadku zakupów z USA / tower hobbies czy zwyczajnie miałem pecha?

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Przy okazji.. ktoś wie czy standard w przypadku zakupów z USA / tower hobbies czy zwyczajnie miałem pecha?

 

Pozdrawiam,

Tomek

 

Nie, nie miałes pecha tylko zapłaciłeś cło zgodnie z prawem. To raczej inni mieli szczęście, że nie zapłacili :P (btw. jeszcze nie zdażyło mi się nie zapłacić cła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Nie, nie miałes pecha tylko zapłaciłeś cło zgodnie z prawem. To raczej inni mieli szczęście, że nie zapłacili :P (btw. jeszcze nie zdażyło mi się nie zapłacić cła)

 

Towar zamowioony dotarl po 4 tygodniach, bez dodatkowych kosztow,sprawnie i szybko.Maja wszystkie czesci do os maxow.

 

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałes pecha tylko zapłaciłeś cło zgodnie z prawem. To raczej inni mieli szczęście, że nie zapłacili :P (btw. jeszcze nie zdażyło mi się nie zapłacić cła)

Ojjj... to prawo bardzo Cię lubi :)

Ze mną puki co się nie zaprzyjaźniło :P

 

A co do zakupów w TowerHobbies asortyment z częściami dla OS rewelacyjny.

Zrobiłem zamówienie 29 czerwca w TH i w HK. Z HK paczka przyszłą po 6 dniach a na TH czekam nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałes pecha tylko zapłaciłeś cło zgodnie z prawem. To raczej inni mieli szczęście, że nie zapłacili :P (btw. jeszcze nie zdażyło mi się nie zapłacić cła)

 

Tak się nieśmiało wtrącę. Może nie tyle cło, co po prostu na produkty sprowadzane z USA nasze kochane państwo dolicza VAT. Sam tak miałem za każdym razem kiedy sprowadzałem sobie części komputerowe zza oceanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.