Jump to content

Środek ciężkości :-)


vowthyn

Recommended Posts

Zdaję sobie Robercie, zdaję... Ale nie siłę fizyczną tej "urokliwej blądynki" miałem za jej atrybut, tylko inne jej "walory" ;) . Zresztą pani z pierwszego filmiku też krzepę w "rencach" mieć musiała, bo te jej kije czy też gałęzie, swoje ważyć musiały. Chyba też wyraźnie jej się ulżyło, kiedy wreszcie tę swoją wyważoną konstrukcję na ostatnim kijku oparła. I takich "wyważarek", z całą pewnością, jest na naszej planecie może jedna, a może kilka, a takich "mistrzyń rurowych" całe setki, jeśli nie tysiące. Stąd też mój podziw i uznanie dla tej pierwszej pani.

 

Oj, po prostu z takiego wyważania pieniędzy nie ma. Natomiast są całe kultury oparte na dobrze pojętym balansie (noszenie na głowie). Nie wiem gdzie znajdziesz "setki mistrzyń rurowych", chyba, że masz na myśli podpieraczy rurowych. :D Zastąp rurę kozłem, czy kółkami i masz zawodniczkę dyscypliny olimpijskiej.

Link to comment
Share on other sites

Zwłaszcza, że mamy kobiecą piłkę plażową, do niedawna (...)jednoczęściowy kostium kąpielowy lub bikini z maksymalną szerokością 7 cm. Kostiumy zakrywające całe ciało mogły być także dotychczas używane pod bikini, ale tylko, gdy temperatury były niskie(...) - Pani na filmie musiała by się rozebrać, aby móc zagrać ...

Link to comment
Share on other sites

Kacper, popatrz chociażby na zdjęcie ona wygląda jak chłop śląski w barach szeroki w tyłku wąski, a zresztą jak mawiali starożytni " Nie ma brzydkich kobiet, tylko wina brak" :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.