Skocz do zawartości

Supertigre g90 nie gaśnie


meny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Panowie walczy z tym już długo...i wyregulowany jest ok niskie obroty wyregulowane..serwo ciągnie do końca...i zamyka...ale chyba bierze lewe powietrze i nie idzie go zgaciś zatkam palcem dolot i nic zwalnia ale się kreci... ktoś miał jakieś doświadczenia? Czy czeka mnie wymiana gaźnika?

 

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie rozumie iż nikt nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi?

Wczoraj rozebrałem gaźnik i złożyłem do kupy... jak dmucham powietrze od storny karteru przy zamkniętej przepustnicy słychać delikatnie powietrze z przewodu paliwowego, taki stan jest przy odkręconej igle wysokich obrotów (ok 2 obroty) jak zakręce igłe powietrze nie przechodzi... po skręceniu silnik zachowuje sie nadal tak samo;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie widać jakieś delikatnej ryski w okolicy mocowania gaznika. miałem kiedyś taki problem. Silnik regulował się prawidłowo, ale nie chciał gasnać. Musiałem zamykać dopływ paliwa. Okazało się, że bloku pod gaznikiem była ledwo widoczna ryska przez którą jednak silnik zasysał tyle powietrza ,że pracował pomimo zakrytego wlotu powietrza palcem. Zakleilem pęknięcie klejem do aluminium, wyregulowalem silnik od początku i do tej pory jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.