Skocz do zawartości

Realflight błąd?


adrian1515
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no, ale RF ma możliwość sterowania klawiaturą, więć dlaczego od razu wyskakuje mi bląd, że nie wyrkyło aparatury (jeżeli dobrze zrozumialęm twoją wypowiedź), przecież gra powinna się uruchomić i powinnienem móc chyba sterować klawiatura? Jak uruchomić to, by sterować klawiaturą? samolot z aparaturą będa mial niedługo wtedy będe rozkminiał jak to podlączyć, ale jak niby to uruchomić z klawiatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RF nie ma możliwości sterowania klawiaturą. Każdy ma swój kontroler ( taka aparaturka z kablem usb). Mam wszystkie wersje i w żadnej nie znalazłem klawiatury komputera w zakładce "controler". Chyba , że ktoś ma taki to proszę o pokazanie screena gdzie ta klawiatura jest :) Jeśli wyskakuje Ci taki komunikat to znaczy, że masz lewego Real Flighta z crackiem. Nie akceptuję pomagania na forum w rozwiązywaniu problemów z programem "kradzionym". Poza tym piszesz niechlujnie, nie używając polskich liter specjalnych typu ą i ć. Ale to już obecnie powszechna wada młodziaków. W zasadzie takie pisanie jest oznaką olewania forumowiczów i po prostu braku szacunku dla nich i ich wiedzy. Nie powinno się właściwie odpowiadać na takie posty. Ale daję Ci szansę. Popraw się.

Piotr

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie wersje i w żadnej nie znalazłem klawiatury komputera w zakładce "controler". Chyba , że ktoś ma taki to proszę o pokazanie screena gdzie ta klawiatura jest :)

Nie bądźmy Panowie tacy pewni siebie, ludzie są omylni ;) Sterowanie klawiaturą jest w pewnej wersji, a mianowicie wersji demo ;) Co do reszty tematu, to wygląda mi to tak jak reszcie, na nieumiejętne spiracenie, bądź po prostu próbę uruchomienia symulatora bez oryginalnej aparatury (która jest kluczem sprzętowym) ani bez żadnego emulatora takiego klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.