Skocz do zawartości

Poważny problem z serwem


szpieg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa ma sie nie ciekawie mianowicie gdy podlacze serwo do odbiornika i zacznę ruszać drazkiem w radiu to serwo normalnie sie wychyla w lewo i w prawo. Ale gdy juz odepne je od odbiornika i odepne zasilanie i chce ruszyć orczykiem serwa ( normalnie ręką pociągnąć za orczyk to ani drgnie )

Dodam ze to serwo standard corona metal gear

Rozebrlalem całe sprawdziłem działanie bez obudowy i jest to samo

Prosze o pomoc bo juz nie wiem co jest a dodam jeszce ze wsumie zamówiłem 5 serw identycznych i WSZYSKIE 4 działają normalnie tzn ze jak ciągnę ręką za orczyk bez zasilania to normalnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawa ma sie nie ciekawie mianowicie gdy podlacze serwo do odbiornika i zacznę ruszać drazkiem w radiu to serwo normalnie sie wychyla w lewo i w prawo. Ale gdy juz odepne je od odbiornika i odepne zasilanie i chce ruszyć orczykiem serwa ( normalnie ręką pociągnąć za orczyk to ani drgnie )

Dodam ze to serwo standard corona metal gear

Rozebrlalem całe sprawdziłem działanie bez obudowy i jest to samo

Prosze o pomoc bo juz nie wiem co jest a dodam jeszce ze wsumie zamówiłem 5 serw identycznych i WSZYSKIE 4 działają normalnie tzn ze jak ciągnę ręką za orczyk bez zasilania to normalnie chodzi

Serwem nie powinieneś kręcić "na sucho" bo możesz pozrywać zębatki nawet metalowe to jest normalny objaw serwo jest nowe czyli jeszcze nie wyrobione i wcale nie musi się kręcić bez zasilania ważne że sie kręci jak podłączysz zasilanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sie wyjaśniła

rozkrecilem obydwa serwa i porównuje je jedyne co sie róznilo to oś na której obracają sie zembatki w jednym była zbyt krótka i nie wchodziła w otwór w górnej obudowie serwa .

Dałem dłuższą i obraca sie juz w palcach tak jak pozostałe 4

Ale teraz mam gorszy problem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khmmm ... nie wiem co zaradzić, faktycznie tragedia bo to platynowe na specjalne zamówienie z sekretnym skokiem gwintu. Kiedyś widziałem w HK paczkowane po 100 sztuk, ale sztuka po $5 z zastrzeżeniem o konsekwencjach prawnych w przypadku plagiatu ... ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----Wysyłanie serw do HK na gwarancję to pikuś i 100% pewność, że dostanie się nowe lub zwrot kasy (w punktach)------

 

Niestety muszę Cię zmartwić- ich podejście jest kosmicznie fatalne, raczej porównał bym to do "sprzedać i zapomnieć". Kupiłem u nich sporo rzeczy i teraz wiem, że "platinum membership" to nic nie warty szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.