Skocz do zawartości

Mod. SIG 1/6 Piper J3 CUB + silnik spalinowy


Zdanek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczek_RC

UPS myślałem że RCGF to tylko kosiarki do powietrza ... Fakt w żarowym tylko świeca zdecydowanie macie rację ;) . Obecny trend to raczej przerabianie wszystkiego na benzynę widać paliwa tanieją i stosunek ceny nitro do benzyny biorąc jeszcze pod uwagę zużycie 4 razy mniejsze załatwia temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no proszę Was nie miejscie mnie za głupka:D Oczywiście podłączane było przez panel startowy. Uprzedzę kolejne pytanie podłączone było pod żarzenie świecy nie pod starter:)( taką pomyłkę mam za sobą, świeca grzała wtedy krótko ale intensywnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze uklad zarzenia jest uszkodzony. Dziwne bo panel jest nowy.. Sprawe rozwiazalem dwiema zarowkami 21W podpietymi szeregowo-rozwiazanie prowizoryczne ale dziala:)

Zastanawiam sie tylko gdzie w silniku asp jest regulacja wolnych obrotow w instrukcji niestety nie napisali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.