Skocz do zawartości

Kiedy mamy słaby "wyrzut" z ręki ;-)


Depesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy sformułowanie "KIT" coś Ci mówi? Koła mają już osadzone łożyska, a z posklejaniem sklejki chyba niema większych problemów?

 

A tu kolejny K I T, dla dokładniejszego wyważenia sporych konstrukcji http://pfmrc.eu/index.php?/topic/43091-wywaz-swojego-giganta-oczywiscie-model-i-smiglo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sformułowanie "KIT" coś Ci mówi? Koła mają już osadzone łożyska, a z posklejaniem sklejki chyba niema większych problemów?

 

A tu kolejny K I T, dla dokładniejszego wyważenia sporych konstrukcji http://pfmrc.eu/inde...model-i-smiglo/

 

Przemku,

prosiłem o zdjęcia jak są osadzone...

Rozumiem że jak kupię to sie przekonam ?

To ja już może na tym etapie odpuszczę, bo wydaje mi sie że mam kupić coś czego nawet nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wózek, który masz dokładnie pooglądałeś przed zakupem. Nie mamy nic do ukrycia, wszystko dokładnie widać na zdjęciach. Jestem na forum od lat, nie jestem anonimowym "chińczykiem", chociaż większość z nas chętnie kupuje na dalekim wschodzie, nie bacząc na konsekwencje i właściwy brak gwarancji, już nie wspomnę o wcześniejszym zobaczeniu towaru. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto nam zaufa i zamieści mini relację. Chcemy robić zestawy najlepiej jak się da (lub jak potrafimy) ale nie mam 16 już lat i wiem, że wszystkim nie jesteśmy w stanie dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wózek, który masz dokładnie pooglądałeś przed zakupem.

No właśnie jedynie na zdjęciach i to bardzo ogólnych. Gdybym wiedział z jak cienkiej jest sklejki i że ma tak a nie inaczej osadzone kółka to pewnie bym się nie zdecydował.

Dlatego nie dziw się że prosiłem o szczegóły. Jak się człowiek raz natnie to później robi się ostrożniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chyba musicie popracować troszkę nad "Public relations"....
Zamówiłem mercedesa, a muszę go sam poskładać :)

gotowy wózeczek masz tutaj _ http://www.rcskorpio...zybowcow-robbe/,

nasz "full_kit" jest tu _ http://www.mpmodels.pl/#kity

a wcześniej pisałem, że możesz napisać do mnie lub zadzwonić to wytłumaczę jak są osadzone łożyska. Łożyska (wprzeciwieństwie do zestawu który kupiłeś) są już osadzone w kółkach, bo uznałem że nie każdy z tym sobie musi poradzić

i myślę, że to ty musisz popracować nad sobą ;)

oczywiście możemy ci poskładać nasz wózek ale nie za cenę "kita"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, być może będziemy rozprowadzać nasze kity w formie ARF, ARC - mam taką nadzieję, póki co chcemy ogarnąć nasze projekty i pomysł formuły rozprowadzania wg początkowego założenia.

 

dzięki za szczere życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy skończonej stronki ale cóż... niech tam... http://www.mpmodels.pl/ ;) tyle ile jest na stronie musi wystarczyć. Ewentualne wątpliwości mogę wytłumaczyć indywidualnie zainteresowanym telefonicznie lub mailowo.

 

bardzo dziwna strona. User usability leży moim zdaniem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli obsługę strony przez użytkownika:

 

Klikam na "projekty" a następnie myszką poruszam się po projektach. Po prawej zmieniają się dane dotyczące samolotów. Problem. Po prawej na górze nad specyfikacja samolotu mam menu podrzędne, które jest za małe. Nie widzę całej specyfikacji bo jak chce zjechać myszką na dół to ona znika (pewnie masz wyższą rozdzielczość w domu).

 

I kilka innych drobiazgów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli obsługę strony przez użytkownika:

 

Klikam na "projekty" a następnie myszką poruszam się po projektach. Po prawej zmieniają się dane dotyczące samolotów. Problem. Po prawej na górze nad specyfikacja samolotu mam menu podrzędne, które jest za małe. Nie widzę całej specyfikacji bo jak chce zjechać myszką na dół to ona znika (pewnie masz wyższą rozdzielczość w domu).

 

I kilka innych drobiazgów..

 

no niestety rozdzielczość mam niezłą ;), cóż mogę doradzić? może wolniej poruszaj myszką, wejdź w każdy projekt i podejdź do tego na spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety rozdzielczość mam niezłą ;), cóż mogę doradzić? może wolniej poruszaj myszką, wejdź w każdy projekt i podejdź do tego na spokojnie :D

Widzę że nie zrozumiałeś. Pamiętaj klient nic nie musi. Pójdzie do konkurencji. Na co dzień się tym zajmuje dlatego takie rzeczy mnie denerwują.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie zrozumiałeś. Pamiętaj klient nic nie musi. Pójdzie do konkurencji. Na co dzień się tym zajmuje dlatego takie rzeczy mnie denerwują.

 

Pozdrawiam

 

hm, no cóż, trudno :( takie prawo klienta!!, u nas mówią inaczej, ale nie chcesz wiedzieć jak :D, myślę, że produkty obronią wszystko!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Przemku, mój imienniku.

 

Ten wątek, jak łatwo się zorientować poświęcony jest jednemu z naszych projektów w fazie wdrażania. Strona nie jest tu najistotniejszą sprawą. Dywagacje, czy Cię denerwuje nasza strona czy nie nie powinny tu mieć miejsca. Nie jesteśmy kolejnym sklepikiem, którego stronę kupuje się za parę złotych i jak mówi mój kolega, właściciel dużej hurtowni modelarskiej "to są sklepiki Ctrl+C , Ctrl+V". Cieszę się, że masz sklepik i życzę Ci jak najlepiej. Naszym jednak celem nie jest sprzedawanie kleju, balsy, bowdenów itp, ale tworzenie czegoś dla modelarzy, na czym prawdopodobnie kokosów nie zbijemy. Mietek jest architektem, czynnie wykonującym zawód, który może przedkłada design nad komercję i to jego święte prawo. Może kiedyś kupimy moduł i będziemy mieli sklepik jak każdy inny, ale jeszcze nie teraz, bo to z założenia ma być bardziej nasza strona niż stragan.

Mam szczerą nadzieję, że w tym miejscu zakończymy dyskusję na tematy "web design" i zajmiemy się tym co ma umilać i ułatwiać życie modelarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ale żeś wyjechał z tekstem. Widzę że tutaj można pisać tylko pochlebnie.

 

Obserwuje wątek bo zainteresował mnie Wasz produkt. Mietek wrzucił odnośnik ponieważ na stronie znajdują się dane techniczne ww. wózka. Chcialem zobaczyć ile kosztuje jakie ma wymiary itd. Jak chciałem kliknąć na przycisk "Zamów/kup" to menu zniknęło. Nie da się zamówić.Dlatego postanowiłem to napisać.Co z tego że większość sklepów wygląda tak samo ? co z tego że na ulicy co drugie auto ma taki samo kolor, model ? U Was nie działa podstawowa funkcjonalność - zamówienie. Widzę że Arek też ma podobne zdanie.

 

Strona jest przystosowana do dużych rozdzielczości. To tak jakby stworzyć samochód osobowy -rodzinny ale dla ludzi powyżej 200 cm wzrostu czyt. głupota. Gdyby Mietek napisał do mnie PW to bym powiedział jak co zmienić za darmo bo sam tutaj dostałem pomoc za darmo więc w czym problem ? Czemu się uniosłeś ? Na koniec. Nie posiadam sklepu internetowego.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ale żeś wyjechał z tekstem. Widzę że tutaj można pisać tylko pochlebnie.

 

Obserwuje wątek bo zainteresował mnie Wasz produkt. Mietek wrzucił odnośnik ponieważ na stronie znajdują się dane techniczne ww. wózka. Chcialem zobaczyć ile kosztuje jakie ma wymiary itd. Jak chciałem kliknąć na przycisk "Zamów/kup" to menu zniknęło. Nie da się zamówić.Dlatego postanowiłem to napisać.Co z tego że większość sklepów wygląda tak samo ? co z tego że na ulicy co drugie auto ma taki samo kolor, model ? U Was nie działa podstawowa funkcjonalność - zamówienie. Widzę że Arek też ma podobne zdanie.

 

Strona jest przystosowana do dużych rozdzielczości. To tak jakby stworzyć samochód osobowy -rodzinny ale dla ludzi powyżej 200 cm wzrostu czyt. głupota. Gdyby Mietek napisał do mnie PW to bym powiedział jak co zmienić za darmo bo sam tutaj dostałem pomoc za darmo więc w czym problem ? Czemu się uniosłeś ? Na koniec. Nie posiadam sklepu internetowego.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

Fakt, sprawdziłem i nie działa na IE moduł zamówienia, poprawi się i będzie działać, działa na mozilli i chromie póki co. Strona była napisana właśnie na małe rozdzielczości 640x480, wiec nie rozumiem, ale tak jak pisałem produkty powinny załagodzić wszystko bo to przecież o to chodzi. a jeżeli chodzi o pochlebstwa czy też krytykę to nie robi to (na mnie przynajmniej) żadnego wrażenia. Jeżeli w dalszym ciągu cię interesuje cokolwiek z naszych pomysłów to proszę o cierpliwość - dopracujemy wszystko na cymes ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.