Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem drugi model DLG 1 m. W odróżnieniu do pierwszego już widać, że ten będzie latał. Obracając się ze skrzydłem już łapie powietrze. Jest problem. Kompletny ale bez aku ma s.c. we właściwym miejscu. Powinna być dłuższa rurka węglowa. Dłuższej nie miałem. Gdyby nie to, to model gotowy do lotu próbnego. Dojdzie jeszcze uchwyt na końcu skrzydła.

Krótka relacja tutaj: 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prezentowanym wcześniej modelu F1N dokonałem zmian. Model był niedoważony więc oderwałem stateczniki balsowe i przykleiłem stateczniki z cienkiego depronu.  Dodałem trochę koloru.

Z rzutu do lotu ślizgowego model OK. Nie wiem jak się zachowa z rzutu w górę.

IMG_20201219_155152.thumb.jpg.76fbe6170938c66b9cbc47da460c5f0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu dostałem.od Kazia  (oby żył wiecznie !) fajne balsowe skrzydełka o rozpiętości ok 900 mm ! Po paru przymiarkach i przemyśleniach na bazie tego skrzydła i kadłuba z dawnych czasów zmontowałem sobie mini DLG. Oblot wkrótce, model wymaga jeszcze trochę pracy i wykończenia.?

mms_img1270372657.jpg

mms_img-2147130748.jpg

mms_img1336507906.jpg

mms_img282081894.jpg

mms_img1480227861.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.