Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do standardowego podwozia dorobiłem tylko coś na kształt stabilizatora łączącego lewą goleń z prawą. Jest to drut elastyczny 2mm.

Dzisiaj w podwoziu poczyniłem kolejną modyfikację. Teraz golenie to będą wahacze z prawdziwego zdarzenia  :)

 

post-8036-0-84095100-1419720625_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, już jeden taki FunCub latał kiedyś na zboczu, ale przy słabszym wietrze i bez dokumentacji,
ale za to na pewnym filmiku (w 5 minucie) widać, że nawet "piankowcem" można polatać przy 15m/s


co prawda, to były jego siódme poty i blisko granicy złożenia skrzydeł, ale dało radę.
Więc nic tylko zajeżdżać na zbocze, jak niema pogody na lotnisku  ;)
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

Wykorzystując chwilę ładnej , chociaż wietrznej pogody pognałem na łączkę z Soliusem aby chociaż trochę polatać. :)

Turbiło i szarpało jak diabli, ale dwa loty wykonane i Solius w jednym kawałku na ziemię spokojnie powrócił.

Późno pojechałem więc szybko trzeba się było zwijać - ale i tak jestem zadowolony, bo chociaż latanie samotne to drążki rozruszane ! :D

Dwie fotki poniżej, pozdrowienia !

post-3419-0-96881100-1420386746_thumb.jpg

post-3419-0-47895700-1420386759_thumb.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wyzwanie Noworoczne - PODEJMUJĘ !! :D  :D

TEŻ CHCĘ ZOSTAĆ ZBOCZOWCEM ( nie mylić przypadkiem ze zboczeńcem   :P którym mówię zdecydowane NIE  :angry: ) 

Pozdrawiam i czekam na propozycje - może 6.01 będzie tzw. "warun" ?

Krzysiek - telefon znasz !

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.