Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich po Fun Cub Day !

Coś mi się widzi , że z pogodą mieliśmy wczoraj niezłego farta ! :)

Chyba jednak w niebie lubią pozytywnie zakręconych lataczy z Lotniska Fordon ! :D

No a to białe co spadło dzisiaj z nieba też otwiera pewne możliwości, szczególnie dla Fun Cubowych i innych "narciarzy"... B)

Panowie - MONTOWAĆ DESKI NA KOŁA - SOBOTA BLISKO !!! :lol:  :lol:  :lol:

Proponuję SKI FUN CUB AND OPEN MODEL DAY  ( no chyba że stopnieje ... :( ) !

Pozdrowienia !

post-3419-0-29795000-1420663499_thumb.jpg

post-3419-0-19721000-1420663713_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmu :) już widzę co się niebawem będzie działo u nas ;)

Co do wypicia flaszek to zwykła woda damy radę :D

Tylko tak się zastanawiam czy dopuścicie mnie do zabawy z moim TrainStarem :rolleyes:

ps.Przy większej kulce będzie można łatwiej trafić :D więc Krzysiek zobacz jakie są największe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie nie dawno nabyłem foxa o rozpiętości 2300 i widzę że wy też takimi latacie

przymierzam się do oblotu i zastanawiam się czego mogę się spodziewać czy to trudny model do latania

jak sie zachowuje po starcie pomoże koś podpowie może co nieco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ps.Przy większej kulce będzie można łatwiej trafić :D więc Krzysiek zobacz jakie są największe ;)

Łatwiej trafić, ale trudniej z tym lecieć (to bimba się bezwładnie), więc będą "w sam raz".

Żeby łatwiej trafić, myślę, że trzeba by powiększyć cel, a nie pocisk  ;) 

Zresztą ekipa zaczęła by się nudzić i wymyślać "głupoty", jakby było za łatwo  :lol:

 

PS. i po świętach nie wyrzucamy choinek, bo jak przyjdzie nam jechać na jakiś piknik, to z czym pojedziemy?  :ph34r:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie nie dawno nabyłem foxa o rozpiętości 2300 i widzę że wy też takimi latacie

przymierzam się do oblotu i zastanawiam się czego mogę się spodziewać czy to trudny model do latania

jak sie zachowuje po starcie pomoże koś podpowie może co nieco

FOXika trzeba  prawidłowo wyważyć , na początek lepiej jak ma trym na dziób.  Jest przyjemny w prowadzeniu, nie lubi jednak zbyt małych prędkości w zakrętach - może to skończyć się przeciągnięciem i "korkiem" .Trzeba więc na początku trochę uważać i ćwiczyć zakręty - szczególnie ciasne - na  większej wysokości. Ja wzmocniłem dodatkowo przód kabiny - a właściwie całą gondolę na obwodzie rowingiem węglowym  dla zwiększenia sztywności. Sprawdza się dobrze i nie miałem niespodzianek przy twardszym lądowaniu.

Poza tym lata fajnie - życzę dużo przyjemności i zapraszamy na łączkę -  może tym razem FOX DAY ? :D  

Tak jak na pierwszym filmie - ROBIĆ ! :)

Na filmiku z pierwszego lotu widać, że szybowiec jest lekko "ciężki na ogon" - po dołożeniu balastu z przodu zrobiło się jeszcze przyjemniej !! :D :D :D

A tak jak niżej NIE ROBIĆ !!!!!  :P

post-3419-0-62892600-1420746039_thumb.jpg

post-3419-0-25956500-1420746072_thumb.jpg

post-3419-0-44051600-1420746109_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.