Jump to content

Jest do znalezienia dron w okolicach Konina ;-)

TeBe
 Share

Recommended Posts

a mnie jednostki zasilającej ;)

ze 2 dni temu pisali jak UPS (jeżeli nie pomyliłem) przez pomyłkę wysłał prywatnemu odbiorcy amerykańskiego drona wartego chyba 400 tys. dolarów :) :)

Tak to jest jak się nie podpisze modelu z numerem kontaktowym i informacją że dla znalazcy nagroda :-D

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

• Upvote 1

Kiedyś też zgubili. Najpierw bawili się w mieście A, potem pojechali do miasta B i pokazywali. Zapomnieli o przestawieniu RTH i dron zaginął gdzieś między miastem B a A :D

Mialem okazje ogladac go pare lat temu na zywo w Gliwicach - nic szczegolnego ;) Fakt, ostro szedl do gory, na oko 60stopni minimum miał kąt wznoszenia, konkretna spawarka, ale główne elementy oparte o normalną elektronikę modelarską. 

Starsi modelarze znają model Elipsa konstrukcji Jaro Muller z Czech.To jest wypisz wymaluj Elipsa w większej skali. Mam Elipsę i same pozytywy o niej. Wznoszenie też 60 st ....Ale 100 tyś ?

Ja swoją sprzedam za powiedzmy 40 000 zł. No bo mniejsza i nie taka szara. I Jeszcze nie zgubiła się.

Moja Elipsa na czworokapuścian grochu. Jeszcze nie opanowałem technologii wodorowej.Wojskowi mają tą Hi Tec ale też pędzili wszystko ,także czołgi na czworokapuścianie.

"koszty poszukiwań zaczęły przewyższać wartość zaginionego samolotu"

W jaki sposób można wydać na poszukiwania 100.000zł w 3 dni??

Tak jak można wydać 1mln w burdelu w jedna noc ...  w naszym drogim kraju ... drogim....

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.