Skocz do zawartości

Jaka piłka włosowa


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamów sobie w sklepie, niech Ci sprowadzą. Może nie koniecznie taką drogą, ale ten rozmiar i ten system. Na początek grubsze brzeszczoty, zresztą chyba w tym sklepie powinni Ci dobrze doradzić. Ja mam z nimi pozytywne wspomnienia chociaż już dawno nic nie kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam pod kątem dźwigara, lub innych długich i wąskich elementów.

Cięcie listw pod dźwigary tym ustrojstwem to raczej nieporozumienie.

Takie listwy tylko i wyłącznie piłą tarczową - znaczy się krajzegą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma, to się robi czym się da ;-) Ja kiedyś robiłem listewki 4x2 z listewek 4x4 papierem ściernym, bo niedziela była :-)


Robert, włosowa elektryczna i ręczna piła modelarska OLFA. Zrobisz tym wszystko. No, prawie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he pojęcia których używa mój ojciec ,tylko pamiętaj ze jak do krajzegi  tandetnie zablendujesz zulage to bedzie rychsztosowało :)

 

 

Zgadzam się w całej pełni. Tylko ciężko do tej blaszki z której jest pulpit... Do desek 8mm można walczyć, 5mm nożykiem. Później i tak troszkę trzeba podrównać papierem ściernym (są pionowe razy jak z traka). A do naszych celów najlepszym "papierem ściernym" jaki używałem jest siatka do płyt GK naklejona na kawałek płyty meblowej. 

 

Moja ma jedną "wadę" Blacha podstawy jest w takie podłużne wzorki (szlifowana czy coś) Wygląda to ładnie, ale jest skręcone w stosunku do linii cięcia o kilka stopni. Cały czas muszę o yum pamiętać... Inaczej krzywo wychodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.