Skocz do zawartości

Sulechów / Cigacice


Miałczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że w maju będę mieć z kim latać☺ Będę od 7 do 16 maja z moim phoenix em wiec mam nadzieje, że znajdzie siè chwilka na wspólne latanie ☺

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rada nadzorcza lotniska Cigacice ma zaszczyt umożliwić ucieczkę z opiekuńczych szponów rodzin i zaprosić na zbiorowe mieszanie powietrza.Przewidywany start imprezy jutro pomiędzy śniadaniem a wieczornym drinkiem czyli około godz 13;00 w planie imprezy oprócz latania poszukiwanie wielkanocnego zająca i jajek z niespodzianką :)  Z życzeniami zdrowych pogodnych i  niekoniecznie mokrych świat

 

ps. przy okazji oblatam piperka :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6ce0862ba29081155610c88f4871ad04.jpg3559c4b8198d18b7fc411e92be6207ec.jpgb5e5b1e36b96e6a0479c91ab7b111da0.jpg309f3ceed62a6f47c15529ba5d031920.jpg69e32d04b165a845b881da3226f6d991.jpg Kilka fotek ze świątecznego mieszania powietrza z Krgowej po więcej zapraszam do tematu na forum Kargowa Nowe Lotnisko lub na Facebooka Lotnisko Modelarskie Kargowa.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W uzupełnieniu informacji Tomka dot. usytuowania lotniska:

Dojazd z kierunku Zielonej Góry - z Trasy Północnej należy jechać przez Zawadę i przed starym mostem w Cigacicach należy na wysokości Zakładu betoniarskiego skręcić w polną drogę w lewo (tu najlepiej wpisać w nawigację współrzędne podane przez Tomka). Jadąc z Sulechowa należy zgodnie z drogowskazami skierować się do Cigacic i tam po przejechaniu starego mostu, na wysokości zakładu betoniarskiego skręcić w prawo na drogę polną i dalej zgodnie ze współrzędnymi GPS (jadąc drogą gruntową skręcać cały czas w lewo aż zobaczycie lotnisko).

Byłem tam kilka razy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.