Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem oba koła łopatkowe i to było najważniejsze. Ruszyła nadbudówka. Cały nowy super glu wyleciał z tubki i nie mogłem skleić. To jest dla mnie model doświadczalny i mogę go zrobić w takim stanie, że za dwa tygodnie postawię na wodzie i będzie napęd działał a mogę dużo później. Pomijając pogodę zależy od tego ile i jakie bajery powstawiam. Co mi sprawi przyjemność.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy stwierdzili, że lepiej śpią ludzie, którzy mają jakiś cel w życiu.

Moim celem było popchnięcie roboty przy bocznokołowcu. Zrobiłem ster i wkleiłem rurkę a  orczyk wyciągnąłem od serwa. Nagwintowałem pręt 2,0, nakrętka-orczyk-nakrętka i trzyma. Wyciąłem z płyty pokład i trochę czasu zajęło zdrapywanie malunku piwa brok. Szlifowałem szpachlówkę na kadłubie.

Od gwiazdorowej dostałem upominki, ptasie mleczko i czekoladę. Może będzie laptop, tylko nie wiadomo jaki kupić. HDD czy SSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu - nareszcie, po długim, długim czasie ( 3 miechy) podobno cierpliwi bywają nagrodzeni - doszedł  27-12-2017 , ale zdążył przerodzić się jeszcze w prezent gwiazdkowy:

MINI STEAM I BOILER  SILNIK PAROWY M27 ------ od .......... xing ping ksiao tao puf puf puf !

 

post-19553-0-16482500-1514498047.jpg

 

post-19553-0-41889500-1514498135.jpg

 

post-19553-0-59087900-1514498157.jpg

 

a Gwiazdorowa dorzuciła parę drobnych rzeczy wyposażenia i jest co dłubać

- trzeba ustalić priorytety bo można się pogrążyć w otchłani niemocy... :rolleyes:  :wub:  :rolleyes:

Może wiosną popłyną razem: Twój  "Kaszalutek" i moja "Mirell-lutka"  :unsure:  :wub:  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  :P Dobrze że mu się renifery nie zatarły i wogóle dojechał !!!  :rolleyes:

Ale siłowienka fajna - teraz tylko zagospodarować w jakimś odpowiednim kadłubiku !!!

"Kaszalutek" z niecierpliwością grzebie srubą w powietrzu w oczekiwaniu na Twój parowczyk i wspólne pływanie !! :D 

Jeszcze Kaziu doszlusuje z bocznokołowcem , Andrzej ze swoimi i mamy całe stado "parachodów" - klimatyczne zadymienie nad kanałem bydgoskim gwarantowane  !! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.