Skocz do zawartości

Silnik gaśnie


szpieg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem wyglada następująco mam asp 61 jest dotarty po 1,5 L paliwa miał nawet kiedyś lot i model poszedł w odstawke pare razy sobie go odpalalem próbowałem regulować az rozregulowalem

Teraz czy jest to pełny gaz czy mały czy obroty średnie to tylko zdejmie grzałke natychmiast gasnie czasem kilka sekund dłużej. Na dodatek silnik jest tak ze z grzałką nie ma problemów nie gasnie przy gwałtowny,m daniu pełnego gazu

małe obroty równo WSZYSKO ok nie ma problemu jak jest grzałka

Prosze o pomoc bo mnie szlak trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że świeca świeci to dopiero połowa sukcesu ... jak podepniesz drut oporowy to tez może zaświecić ale na nim sinik nie pochodzi.

Zużyta  (nie przepalona) świeca tez będzie świecić jak psu cuśtam na wiosnę a silnik działać nie będzie.

Wymień i sprawdź czy na nowej masz takie same objawy. Moim zdaniem 80% szansy ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej sprawy bo wszystko jest ze sobą powiązane. Mówiłem, że miałem podobnie jak u Ciebie ale po zdjęciu grzałki chwile chodził. Wystarczyło wkręcić igłę i silnik już nie gasł. Po dźwięku nie sądzę by silnik osiągał maksymalne obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytek a part 3 jak dla mnie wyklucza świece https://m.youtube.com/watch?v=_k6Ku6NQn-k

Norbert, wiele jest możliwości ale to jednak nadal wygląda na świecę :)

Świece się wymienia nie tylko wtedy gdy się spalą czyli nie żarzą.

Czasami np. tracą szczelność i też wio do kosza a tak ładnie żarzy :) .

Film nr 3 też wskazuje właśnie na swiecę- przy wyższych obrotach świeca jeszcze daje radę ale przy niższych już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.