Skocz do zawartości

Wycinanie planów modelarskich z plików dxf


adus81

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otrzymałem przesyłkę od Pana Adriana. Wycinany był laminat 1,5mm.

Robota jest zrobiona perfekcyjnie. Przede wszystkim doskonały kontakt mailowy. 

Wymieniliśmy kilkanaście maili, odpowiedzi praktycznie natychmiastowe.

Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Jego usługi.

 

post-13655-0-46898000-1452718085_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebowałem wyciąć nowe żebra, gdzie szukać jak nie na forum pomocnej i pewnej osoby.

Znalazłem Adriana i cóż mogę napisać

Po kolei:kontakt mailowy natychmiastowy i bez żadnej ściemy - wzorowy! Szybko znaleźliśmy porozumienie, w tym co i jak mnie interesuje. Bez sensu było wysyłać do Adriana materiał, poprosiłem tylko żeby to była sklejka 3 mm ale taka lepsiejsza, więc przed rozpoczęciem prac wysłał do mnie linka, czy TEN materiał mi odpowiada, czy może coś zmienić. Dodatkowo dopytał się, o każdy szczegół. Tak było w ubiegłym tygodniu ...

We wtorek po tygodniu od dnia ustalenia wszystkich szczegółów przyszła przesyłka, bardzo dobrze zabezpieczone wszystkie elementy. Po rozpakowaniu znalazłem arkusz z doskonale zrobioną wycinanką.

I rzeczywiście mogę potwierdzić słowa kolegów powyżej. 

Nie będę wstawiał zdjęć - kto jest zainteresowany mogę mu podesłać na priva. Dodam, że cięte żebra będą wykorzystane w skrzydle do projektu szybowca Pirat w skali 1/4.

Jeśli chcecie mieć coś DOBRZE wycięte Adrian to zrobi, ŚWIETNA ROBOTA.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja również polecam współpracę z Adrianem. Wycinał mi ramki na serwomechanizmy i przykrywki z laminatu. Człowiek otwarty na współpracę solidnie podchodzący do sprawy i warty powierzenia prac związanych z obróbką CNC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.