Skocz do zawartości

Wycinanie planów modelarskich z plików dxf


adus81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otrzymałem przesyłkę od Pana Adriana. Wycinany był laminat 1,5mm.

Robota jest zrobiona perfekcyjnie. Przede wszystkim doskonały kontakt mailowy. 

Wymieniliśmy kilkanaście maili, odpowiedzi praktycznie natychmiastowe.

Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Jego usługi.

 

post-13655-0-46898000-1452718085_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebowałem wyciąć nowe żebra, gdzie szukać jak nie na forum pomocnej i pewnej osoby.

Znalazłem Adriana i cóż mogę napisać

Po kolei:kontakt mailowy natychmiastowy i bez żadnej ściemy - wzorowy! Szybko znaleźliśmy porozumienie, w tym co i jak mnie interesuje. Bez sensu było wysyłać do Adriana materiał, poprosiłem tylko żeby to była sklejka 3 mm ale taka lepsiejsza, więc przed rozpoczęciem prac wysłał do mnie linka, czy TEN materiał mi odpowiada, czy może coś zmienić. Dodatkowo dopytał się, o każdy szczegół. Tak było w ubiegłym tygodniu ...

We wtorek po tygodniu od dnia ustalenia wszystkich szczegółów przyszła przesyłka, bardzo dobrze zabezpieczone wszystkie elementy. Po rozpakowaniu znalazłem arkusz z doskonale zrobioną wycinanką.

I rzeczywiście mogę potwierdzić słowa kolegów powyżej. 

Nie będę wstawiał zdjęć - kto jest zainteresowany mogę mu podesłać na priva. Dodam, że cięte żebra będą wykorzystane w skrzydle do projektu szybowca Pirat w skali 1/4.

Jeśli chcecie mieć coś DOBRZE wycięte Adrian to zrobi, ŚWIETNA ROBOTA.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja również polecam współpracę z Adrianem. Wycinał mi ramki na serwomechanizmy i przykrywki z laminatu. Człowiek otwarty na współpracę solidnie podchodzący do sprawy i warty powierzenia prac związanych z obróbką CNC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.