Skocz do zawartości

XII Ogólnopolski Piknik Modelarski - Wilcze Laski 2014


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego najczęściej przebywamy poza miastem: klify, zbocza, łąki...  :lol:

Głupoty pitolicie.  My poza Bydgoszczą mieszkamy. Fordon się zwie i jest piekne  :D

Fotki superanckie. I dużo mojego Mustanga widać :P

 

Boś tak popier...ł że wycelować ciężko było ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki superanckie. I dużo mojego Mustanga widać :P Fajnie się ogląda takie foty. Ale fota Messera celująca

Jooohny! Nie skojarzyłem na pikniku, że ty to ty :D . Miałem cię podpytać o Corsaira. Czemu nie przywiozłeś go ze sobą?

A twój mustang piękny i pilot fachura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe 

 

Jooohny! Nie skojarzyłem na pikniku, że ty to ty :D . Miałem cię podpytać o Corsaira. Czemu nie przywiozłeś go ze sobą?

A twój mustang piękny i pilot fachura.

Hehe dzięki, Corsair został w domu bo powyginały mi się bowdeny od chowanego podwozia. W ogóle pechowo ten wyjazd. Przy ładowaniu mojego FW 190 Padł mi włącznik i przestał ładować zapłon i to na samym pikniku:/ Za rok się lepiej przygotuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich piknik super wspaniała atmosfera a co do latających modeli bedzie to moja subiektywna ocena wyróżniał się zarówno na ziemi jak i w powietrzu TIGER MOTH ,porawne realistyczne loty doskonale dobrany napęd ogromne podobieństwo dynamiczne nic dodać nic ująć tylko podziwiać model i jego pilota .

Muszą mi wybaczyć piloci wcześniej opisanych maszyn (Maszyny mysliwskie) ale w lotach i kunszcie pilotarzu nic nie było latały za szybko mało realistycznie nie wspomnę o podstawowych figurach myśliwskich zwrotach goryczy dopełnia podejście i samo lądowanie które najczęściej kończyło jakoś mało mysliwsko .

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wspaniałą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, wspaniała relacja, ale co z wynikami w tej konkurencji.

Warto ujawnić zwycięzców "Latania Precyzyjnego".

Jako laureatowi, nie wypada mi samemu się chwalić.

W końcu bardzo ciekawa konkurencja z uwagi na panujące podczas niej warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szanowni Koledzy i równie szanowne acz niestety nieliczne Koleżanki! Modelarze i Modelarki! J

 

Miło mi poinformować, iż w bieżącym numerze (wrzesień 2014) „RC Przeglądu Modelarskiego” znajduje się bardzo obszerny reportaż z naszej imprezy.

Wkrótce relacja z XII OGÓLNOPOLSKIEGO PIKNKU MODELARSKIEGO  ukaże się również w „Modelarzu”. Zachęcam do lektury!

 

Przypominam, ze gdyby pojawiły się problemy z otrzymywaniem  w pocie czoła wywalczonych rocznych prenumerat to proszę o sygnał. Już moja w tym głowa aby rozwiązać takie sytuacje... Piszę tak na wszelki wypadek...

 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.