Skocz do zawartości

Zorganizowana wizyta w bazie lotniczej


robertus

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że lepiej najpierw zebrać minimum 15 osób niż z góry wysyłać komuś imię nazwisko i PESEL jeśli ma nie wypalić ... Dla mnie w grę wchodzi wtorek / środa bo w poniedziałek mógłbym dopiero przylecieć do Poznania i to pewnie po południu. Druga opcja uzgodniona z Robertem - przylecieć do Wrocławia i dojechać razem z Robertem. W czwartek za to muszę być w UK a wylot z Wrocławia mam o 6:05 rano. Jeżeli to wszystko uda się spasować to jak najbardziej się na to piszę.

Bez konkretnych danych (imię , nazwisko itp) nie mogę złożyć pisma do Dowództwa bazy w Krzesinach bo nie będzie ono rozpatrywane. Najpierw my musimy się konkretnie zorganizować a potem te dane przesłać i oczekiwać odpowiedzi/zgody na proponowany przez nas termin lub jeżeli chcielibyśmy uczestniczyć w lotach  to oczekujemy terminu wskazanego przez nich.

 

 DO 30 PAŹDZIERNIKA 2014  zbieram chętnych  -  jak będzie nas powyżej 15 to wtedy poproszę o podanie PESEL i nr dowodu osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakieś nieporozumienie się zrobiło, bo obaj piszecie o tym samym, tyle, że inaczej ;). Na dzień dzisiejszy na liście jest raptem parę osób. Jak do końca października nie zbierzemy kworum to i tak będzie wielkie nic z wycieczki. A jeśli do tegoczasu pojawi się 15 chętnych to zbierzemy wtedy namiary i Rafał wyśle pismo do Krzesin. Gdyby między terminem wysłania pisma a terminem wizyty ktoś się chciał jeszcze dopisać do grupy to nie będzie problemu.

Podsumowując, do czasu aż nie będzie 15 chętnych nawet nie ma co zawracać sobie tym tematem głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

 

Temat założył Robert po wcześniejszej rozmowie ze mną (Rafał). Kilka ważnych szczegółów poniżej do zapoznania się dla chętnych.

 

Dodzwoniłem się do JW Krzesiny i rozmawiałem z osobą odpowiedzialną za "wycieczki".

Sprawa nie wygląda już tak różowo jak kiedyś - zaostrzyli przepisy/wymogi.

Oczywiście nadal są możliwe odwiedziny w bazie Krzesiny ale:

 - grupa minimum 15 osób, maksymalnie 30 osób

-  tylko osoby z obywatelstwem polskim

-  wjazd tylko jednym środkiem lokomocji dla wszystkich uczestników - autokar

-  konieczne wykupione ubezpieczenie NW dla wszystkich uczestników

- zwiedzanie tylko od poniedziałku do piątku

- konieczne jest wysłanie pisma do Dowódcy z podaniem oczekiwanego przez nas terminu lub termin wyznacza Dowódca jeżeli zezwoli na wycieczkę podczas lotów

- w piśmie podana lista osób z imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL i dowodu osobistego

 - DO KABINY F-16 NIE WPUSZCZĄ I NIE WOLNO FOTOGRAFOWAĆ JEJ WNĘTRZA - jak określił rzecznik "część wyposażenia naszych F-16 jest tajna".

 - DO SYMULATORA JUŻ NIE WPUSZCZAJĄ

 - będzie można zobaczyć w jednym z hangarów F-16 z bliska - podejść poklepać :-)

- będzie można zobaczyć wyposażenie straży pożarnej

 - będzie można zobaczyć, podejść, poklepać  inne samoloty które są tzw Wystawowe: MIG-21, LIM itp.

- będzie można fotografować (oprócz wnętrza kabiny F-16)

- czas takiego zwiedzania około 3 godzin.

 

Podsumowując: każdy z uczestników musi wziąć jeden dzień wolny, skalkulować koszty dojazdu do Poznania+koszt za wynajem autokaru+koszt jednodniowego ubezpieczenia NW. Autokar i NW mogę załatwić (żona ma mnóstwo kontaktów do tego rodzaju usługodawców).  Rozeznam jakie to były by koszty w zależności od ilości chętnych.

Decyzja należy do nas.

Chętnych na ten wyjazd proszę o przesyłanie DO 30 PAŹDZIERNIKA 2014  danych (imię, nazwisko, numerem PESEL i dowodu osobistego) do mnie poprzez komunikatora w temacie wpisując KRZESINY. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (3 są już zarezerwowane dla Roberta jego kolegi no i mojej osoby)

Już chciałem się dopisać do listy, gdyż Krzesiny chodzą mi po głowie, ale...

z kabiny nici, z symulatora nici, a z zewnątrz i na ziemi i w locie to juz efika widziałem wielokrotnie.

Jako miłośnik symulatorów z serii Falcon, red Viper i Benchmarksims to wnętrze i symulator jest dla mnie magnesem. 

Jeśliby komuś się udało jednak zorganizować wyprawę z uwzględnieniem powyższych to wpisuję się na listę czterema kończynami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się o ile będę znał termin z tygodniowym wyprzedzeniem :)

 

Chętnych na ten wyjazd proszę o przesyłanie DO 30 PAŹDZIERNIKA 2014  danych (imię, nazwisko) do mnie poprzez komunikatora w temacie wpisując KRZESINY.  O numer PESEL i dowodu osobistego poprosze każdego z osobna poprzez komunikator  jak zbierzemy min 15 osób o czym będe informował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.