Skocz do zawartości

Budowa mojego 1 modelu


JarekJ121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj miałem okazję podziwiać takiego warbirda kiedy byłem polatać w pobliskim parku. Latam sobie ci ja a tu nagle słychać cudny warkot silnika (Merlin)

i zza lasu wyłania się Spitfire (chyba MK XI - głowy nie dam bo aż takim znawcą nie jestem choć od mojego MK II trochę inaczej wyglądał) łagodnym łukiem przelatując nad moją głową. Wzbił się do góry warcząc jak oszalały po czym wykonał szybki zwrot żeby wyprostować i pomknąć jak strzała i za chwilę ponownie zwrot, kolejna pętla po czym odleciał w siną dal ......

Pozostało tylko spokojne powietrze i leżące na trawie modele ... nie pozostawiając mi nic poza kolejnym startem moich latadełek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kupie balsę i zaczynam budowę pierwszej balsówki ;-)

 

Dasz stronę na której znalazłeś te plany

Moge ci przeslac plany na maila mam jeszcze P 51 i Me 109

Użyj serw góra 4gramowych.

Czesc robertus. Sadze ze model z tymi serwami i calym osprzetem ni bedzie wazyl wiecej niz 120 g wiec chyba bedzie dobrze?pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci przeslac plany na maila mam jeszcze P 51 i Me 109

Czesc robertus. Sadze ze model z tymi serwami i calym osprzetem ni bedzie wazyl wiecej niz 120 g wiec chyba bedzie dobrze?pozdrawiam ;)

Mail na PW

 

Robertus ma racje powinieneś zejść do 100g z całym osprzętem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie nie bylo mnie kilka dni wyjazdy sluzbowe. Przez ten czas wykonalem lotki z balsy 3mm i wyprofilowalem. Przyszly mikro serwa kurcze jakie to malutkie!!! Nie sadzilem ze sa takie male. Zakupione przeze mnie popychacze lotek okazaly sie za krutkie wiec trzeba bedzie wykonac nowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest transport z Chin?


Mylisz mozliwość aparatury z modułem nadawczym oraz z odbiornikiem.

Kup to:http://www.banggood.com/Wholesale-FS-GT3-FS-TH9X-Module-FS-TM002-For-2_4G-9CH-Radio-System-p-66598.html

Z tym bedą chodzic popularne odbiorniki HK.

Kupiłem co mi poradziłeś dzięki wielkie robertus pozdrawiam. Postaram się na weekendzie coś podziałać z modelem, sterowanie lotek już jest docięte i założone teraz zostało okleić skrzydła j zamontować w kadłubie. Przyszły tydzień odpuszczam z pracą nad modelem ponieważ 12.10.14r. wyjeżdżam na poligon i nie bedzie mnie do końca miesiąca także postepy w pracach dopiero w listopadzie. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie za pomoc i zainteresowanie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.