Skocz do zawartości

Budowa mojego 1 modelu


JarekJ121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zważyłem wszystko i muszę teraz rozbierać moją obudowę kadłuba z balsy 0,5 mm model ważył 150 g, o wiele za dużo niż zakładełem, pozostaje tylko okleić kadłub oracoverem powinien być dużo lżejszy ale jak to zrobić porządnie to całkiem inna sprawa !!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wielki masz orczyk w sterze wysokości a wystarczyło wyciąć coś np ze starej karty kredytowej  odpowiednio małego

 

Kark za kabiną -brak podłużnic spowodował brzydkie zapadnięcie się folii .podejrzewam że w planach  miało być krycie fornirem balsowym a w zamian jest pancerne jak na taki model krycie skorupowe skrzydła

 

Mały wznios skrzydeł -oj!! gdybyś zastosował planowane pierwotnie przez Ciebie sterowanie TYLKO ogonem model byłby w 100% skazany na kraksę.

 

Śmigło 3łopatowe ładne ale pomyśl o najtańszych zwykłych 2 łopatowych plus propsaver (śmigło oczywiście o odpowiedniej średnicy i skoku dla tego napędu) jeśli model będzie w stanie latać czego ci życzę będziesz je często łamał......

 

Wymiaru modelu i wyboru maszyny jako pierwszy model nie skomentuje   :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się go choć raz oblatać może bardzo go nie rozbiję i faktycznie pewnie postawię na razie u syna na półce, chce kupić jakiś piankolot tani do polatania ale wszystko co mi się podoba to dolnopłaty poza cesną rzecz jasna. Mam już kolejny gotowy plan na Huricane II rozpietość 1,7 m i strasznie jestem na niego napalony kurde żeby go zbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.