Skocz do zawartości

Budowa mojego 1 modelu


JarekJ121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Drutom nie, ale istnieje niebezpieczeństwo, że wyrwią się z płata razem z mięsem, bo wygląda jakby były zamocowane tylko przez wklejenie w wywierconą dziurkę. Ale to oczywiście czarny scenariusz. Najpewniej skończy się kapotażem.

sądzisz Robert że po raz kolejny wywali się na śmiglo? czemu?

sądzisz Robert że po raz kolejny wywali się na śmiglo? czemu?

wklejone są w wręgi wzmocnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że gdy golenie podwozia zachaczą się o trawę to zostaną zaczepione do niej i model sie przewroci. W wysokien trawie chyba kazdy model z podwoziem tak konczy. Twoj spit jak sie przewroci to pewnie nawet nie dotknie ziemj tylko zawisnie na trawie :D

 

 

O kolega mnie uprzedzil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co podwozie do lądowania w wysokiej trawie..... w zimę?

Uczyłem się startując z ręki i lądując w zaspach (mini Spitfire RTF)  moja radość trwała tydzień  :P

start z pasa startowego dla migów a lądowanie fajnie by było jakby też na pasie ale jak mnie strach obleci to trawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 1 lot już za mną trwał całe 5s. A oto efekt lotu ku mateczce ziemi.

post-15270-0-23812700-1417963871_thumb.jpg
 Małżonka ochrzciła go wczoraj jako "one lot" i tak też się stało poza wyłamanym dziobem skrzywił się wał silnika mam nadzieje ze da się to naprawić bo chciałbym ten silnik założyc do deproniaka. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.