Skocz do zawartości

10 000 zł za działający model


AndyCopter

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście to nawet podwoiłbym kwotę "do zapłaty", z chęcią ujżałbym działający model :D

Jednak nie wykluczam, że tu na Forum znajdzie się magik-elektronik z "więdzą od wszystkiego", który przynajmniej słownie(albo tylko) udowodni że to ma sens ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Panowie? Spiski, wszędzie spiski... Zimna fuzja - kicha, prąd "z niczego", pardon z rezonansu - kicha, silnik spalinowy na wodę - kicha, i wiele innych takich działających wynalazków i zero przełożenia na masowe wykorzystanie. To jak to jest? Może ktoś mnie oświeci, np. energią z niczego... ;)  

Zimna fuzja ma się dobrze.

Czy lobby paliwowemu zależy na nowych technologiach ? - odpowiedzmy sobie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolejna ciekawostka :

 

O Kapanadze jest sporo na polskich forach, na youtube jest też gość który umieścił filmy z testów własnej konstrukcji. Osobiście juz nie wiem jak jest z energią w tym generatorze, raz jest wzmianka o energii z rezonansu, że niby nawet z ruchu obrotowego Ziemi się da ... za chwile jakieś myki, mało co pojmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

O Kapanadze jest sporo na polskich forach, na youtube jest też gość który umieścił filmy z testów własnej konstrukcji. Osobiście juz nie wiem jak jest z energią w tym generatorze, raz jest wzmianka o energii z rezonansu, że niby nawet z ruchu obrotowego Ziemi się da ... za chwile jakieś myki, mało co pojmuję.

 

Nie przejmuj się, za chwilę - co jest całkiem prawdopodobne, znajdzie się Ktoś z wynalazkiem, do generowania energii siłą umysłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, za chwilę - co jest całkiem prawdopodobne, znajdzie się Ktoś z wynalazkiem, do generowania energii siłą umysłu :)

Ja już to odkryłem , jak się dobrze sprężę, to myśleniem potrafię poruszyć rękę, którą włączam prąd i wtedy nawet komputer działa i mogę pisać na forum...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie powie że to normalne, żeby maszyna latała w powietrzu !A po co mi żarówka, przecież mam świeczkę ! Mam kaszę! słoninę!i trochę spirytusu ,co więcej jest mi do życia potrzebne ?A na cholerę mi  EPAR przecież to twór jakiegoś ? Panowie ktoś dawno temu ! chciał zamknąć już biuro patentowe, i jakoś  się nie udało.Na necie jest pełno filmów w stylu, ja to potrafię spawać palcami , no i co z tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x2 jest 4. Kropka. Istnieje jednak grupa "dociekliwych naukowców", "niezależnych", bo "nieopłacanych przez korporacje" (czyt. "lepszych"), którzy próbują nas przekonać, że 2x2 jest 5. Ci nie przejmują się forsowanym w każdej książce faktem, że 2x2 jest jednak 4. Prowadzą swe niezależne "badania", które bez cienia wątpliwości, ich zdaniem, dowodzą, że 2x2 jest 5! Ci wspaniali, nieugięci tytani prawdy demaskują największe oszustwa współczesnego świata przy których wolna energia jest tylko skromnym epizodem   :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.