Skocz do zawartości

SERWO HS 82 mg


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Uwaga...!  Przed zamontowaniem i właczeniem zasilania sprawdzić poprawność ułożenia wychodzących przewodów...dolne denko przecieło moje kabelki nastapiło zwarcie...i  mam zapas trybów.. :D W drugim PODOBNIE..ale już nie dałem sie nabrać..DSCN1935.jpg

 
DSCN1937.jpg
 
DSCN1939.jpg

 

No to peszek . Ale czemu po kliknięciu na twoje zdjęcia widzę szereg laseczek/lalek ? Dmuchane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

nieciekawie z tym serwem.....

Ja używam tylko Hitec'a i na razie (odpukać) wszystko OK. Załączam zdjecie kilku serw. Te zaznaczone miejsca to sposób wypószczenia kabla serwa. Rozkręciłem wczoraj to zaznaczone na czerwono - kable całe.

https://www.dropbox.com/s/p7lckh0p6u8amh7/2.png?dl=0

 

Początkowo myślałem, że w wyższych modelach jest gumka a w niżych nie, ale to raczej zmiana technologii. Wczoraj stałem sie posiadaczem     HS 5565MH https://www.servocity.com/html/hs-5565mh_servo.html

Określane jako wyższa półka i tej gumki też nie ma. Serwo działa (sprawdzone przez sprzedawcę przed zakupem) ale ma plombę, więc nie otworzę opakowania

Edytowane przez M.Ch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwaga...!  Przed zamontowaniem i właczeniem zasilania sprawdzić poprawność ułożenia wychodzących przewodów...dolne denko przecieło moje kabelki nastapiło zwarcie...i  mam zapas trybów.. :D W drugim PODOBNIE..ale już nie dałem sie nabrać..DSCN1935.jpg

 
DSCN1937.jpg
 
DSCN1939.jpg

 

 

Dzień dobry,

 

rozumiem, że nie było plomby gwarancyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.