Skocz do zawartości

http://www.modele.sklep.pl/


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem i kupuję ,jakoś mnie nie oszukali. W dobie wolnego handlu ,to kupujący wybiera sklep. Jeżeli zostałem oszukany przez sklep-to czemu wracam do niego,a nie wybiorę inny?Wojtass_nt-jeżeli Cię nie oszukali,to czemu wystawiasz opinię?Jeżeli śledzisz temat,to wiesz,że prawie wszystkie sklepy opisano,nawet zagraniczne,a jednak dalej w nich się zamawia :D

 

Zamówienie do mnie doszło w piątek.

 

Jakie było moje zdziwienie kiedy zamiast 2 kółek piankowych 114mm zobaczyłem jedno.

 

Wszedłem na stronę i sprawdziłem czy popełniłem błąd.

Tak popełniłem. Cena 23zł była za jedno koło.

 

Jednak czuję się zmanipulowany przez sklep. Na obrazku widnieją 2 koła jako komplet i tak też je produkuje producent. Moje było w rozciętym na pół opakowaniu.

 

Dopiero na samym dole strony pisze delikatnie- Cena za jedną sztukę koła.

 

Druga sprawa jest taka, że zamówiłem koło bieżnikowane a dostałem kwadratowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety w modele.sklep znów się coś podziało personalnie i pracują zieloni. Po 1,5 tyg od złożenia zamówienia dzwoni telefon że nie ma silnika który zamawiałem i miły Pan sugeruje mi żebym wybrał jakiś inny lub zadzwonił na sklep stacjonarny, bo może tam taki silniczek maja i by mi sprzedali jakoś. Masakra... Oczywiście do Pana nic nie mam bo widać że świeżo upieczony i że wcześniej nie miał nic wspólnego z modelarstwem RC. Z zamówienia zrezygnowałem, bo reszta to był osprzęt do tego silnika. Zamówiłem w HC i na trzeci dzień już wysłany. Panowie, trygydia. Przecież każdy menadżer powinien wiedzieć że zbyt duza fluktuacja pracowników odbija się negatywnie na efektywności wykonywanej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany dodam dobrą opinię. Wczoraj odebrałem trzecie zamówienie z modele.sklep.pl i wszystkie przychodziły na czas (po jednym dniu, max. dwóch). W paczkach były dokładnie takie produkty jak zamawiałem i generalnie nie mam się do czego doczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wyżej pisałem, że ostatnio zamówiłem u nich towar i przez 7 dni nic się nie działo.

Ósmego dnia zadzwonił do mnie ktoś z tego sklepu, i mówi że kompletuje moje zamówienie. Po ośmiu dniach dopiero kompletuje moje zamówienie :?: :!: I to jeszcze nie wszystko. Mówi, że nie posiadają aktualnie takiego silnika jaki zamówiłem. Ale ja przecież wybierałem z takich silników, które były dostępne. Pomijałem te, które były np. "chwilowo niedostępne".

W tym zamówieniu nie podobają mi się właśnie te dwie rzeczy:

1. Strona sklepu nie jest aktualizowana na bieżąco (Uważam, że tak jest właśnie ze względu na brak tego silnika, który na stronie internetowej sklepu jest)

2. Zamówienie nie jest realizowane odpowiednio szybko.

 

Ale powtarzam, że te rzeczy nie podobają mi się w tym zamówieniu.

Tak jak pisałem wcześniej, pierwsze moje zamówienie było zrealizowane bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wiecie ja też prowadzę sklep i wg innych ciężko będzie zachować bezstronność w wypowiedzi o tym sklepie. Ale to, jak potrafią manipulować klientem to gruba przesada.

Ja opisze przypadek mój i paru znajomych.

W moim przypadku, 3 lata temu zrobiłem zamówienie na pitsa (1,8 rozpiętośc), na stronie był dostępny, no ale pan do mnie zadzwonił po paru dniach i oznajmił że go nie ma (rozumiem, aktualizacje na stronie przy takim asortymencie to ciężka sprawa). Zadeklarował, że samolot dojdzie w ciągu 2 tygodni. Cała sprawa niestety tak się ciągnęła, że model dostałem w czerwcu, a zamówiłem w grudniu. Mało tego, był uszkodzony no i w kolorze czarnym, a ja zamówiłem żółty. Ostatnio zamówiłem sklejkę 1,5mm i inne. Niestety ta 1,5 nie nadawała się dosłownie do niczego. Pan z obsługi powiedział, że nie mogą oni zagwarantować, że produkt będzie 100% sprawny.....To pozostawię bez komentarza, bo albo pan nie wiedział co mówi, albo pracował tam na niekorzyść tego sklepu.

Koledzy mają dosłownie podobne doświadczenia, widać po prostu, że obsługa się ostro nie wyrabia, a szkoda, bo asortyment mają bogaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda, bo asortyment mają bogaty.

 

Jak zauważyłeś/zauważyliście różnie jest z tym bogactwem :mrgreen: Tu akurat bogactwo jest często wirtualne - chętniej zamawiamy w sklepie gdzie jest dużo i tanio nawet o kilkaset zł na modelu. Tylko, że tego modelu nigdy nie było w sklepie poniewaz jest tylko wirtualnie :mrgreen: problem jest wtedy gdy ktoś nieopatrznie - oczywiście to błąd klienta nie sklepu - zamówi taki wirtualny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

można by już zamknąć ten temat...

 

jedno powiem .. jeśli nie chcecie tracić niepotrzebnie czasu unikajcie tego sklepu ..

w stosunku do tego co bylo tam 2-3 lata temu do tego jaka jakosc serwują teraz to jakieś jajo..

 

odnośnie kontaktu , wysyłek , kontroli stanów magazynu oraz po doswiadczeniach mojego kumpla odnośnie gwarancji .

 

mozecie czekać i czekać aż ktoś łaskawie poinformuje was że niestety towar był na stronie ale tak naprawde go nie ma... stracony czas i nerwy w środku sezonu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zamówienie jakie zrobiłem w tym sklepie to OS MAX 1,7ccm - doszedł w mniej niż 24h :shock:

 

Dwa lata później z kolegą zrobiliśmy duże (na ok 4000zł) zamówienie z odbiorem osobistym na tydzień przed wycieczką po odbiór. Na miejscu okazało się, że 1/3 z zamówionych rzeczy nie mają a Katowic do Wrocławia jest 200km i cała wycieczka niepotrzebna. Nikt nie raczył powiadomić nas , że części zamówienia nie będą mogli zrealizować tym bardziej to jest denerwujące bo dzień wcześniej pytałem ich telefonicznie czy pracują w sobotę w którą się do nich wybieramy. Z tego wszystkiego udało się wytargować MX12 za dobrą cenę a towar dosyłali partiami jeszcze przez 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

I ja się dopisze szkoda, że negatywna będzie to opinia.

 

 

Sytuacja była następująca. Przeglądając ofertę sklepu mają naprawdę duży wybór więc postanowiłem zakupić kilka rzeczy Silnik ,plus kilka drobiazgów. Po około tygodniu czasu oczekiwania na paczkę zadzwoniłem do nich dowiedzieć się co jest grane z moim zamówieniem.

 

No i Pan mówi. ".. Przepraszamy ale nie mamy tego silnika na stanie, możemy zaproponować inny... ( I tutaj pierwsze kłamstwo Próbowaliśmy do Pana dzwonić jednak nikt nie odbierał. Co jest bzdurą bo moja Babcia która jest w polsce ciągle czeka na tą paczkę od tygodnia. )"

 

Więc rozmowa toczy się dalej pytam o inny silnik który też jest dostępny w ich ofercie, i tu memu zdziwieniu też nie jest on dostępny. Mimo, ze na ich stronie internetowej pisze zupełnie co innego.

 

 

Ten Pan z którym rozmawiałem za wszelką cenę chciał się jakoś wytłumaczyć jednak zupełnie mu to nie wychodziło. Mało tego pisze, ze sklep otwarty do 18-tej a ten Pan mówi ze o 17-tej zamykają.

 

 

Cóż mogę powiedzieć , nie było to jakieś ogromne zamówienie ale jak widzę takie sklepy z przyjemnością skopał bym dupę temu właścicielowi za to że nie potrafi dopilnować swojego biznesu i robi w ciula ludzi. :evil:

 

 

 

 

Z zamówienia zrezygnowałem i więcej na pewno nie wrócę do tego sklepu.

 

:arrow: Odradzam ten sklep omijajcie go szerokim łukiem !!!

 

Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zamówienia zrezygnowałem i więcej na pewno nie wrócę do tego sklepu.

 

:arrow: Odradzam ten sklep omijajcie go szerokim łukiem !!!

 

Czego się spodziewałeś po tylu negatywnych opiniach (większości)?

 

Złożenie zamówienia w tym sklepie to tak jak przemaszerowanie ulicami Nowej Huty z szalikiem Legii... A może się uda? :shock: Szanse znikome a jednak zawsze pozostaje ta ciekawość i dziecinna naiwność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożenie zamówienia w tym sklepie to tak jak przemaszerowanie ulicami Nowej Huty z szalikiem Legii... A może się uda? Szanse znikome a jednak zawsze pozostaje ta ciekawość i dziecinna naiwność

 

To nie jest tak do końca. Zawsze twierdziłem, że nie mają pojęcia o tym co sprzedają więc jakiekolwiek porady czy pytania działaja na szkodę pytającego - klienta. Natomiast zawsze wszystko co zamówiłem otrzymywałem bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożenie zamówienia w tym sklepie to tak jak przemaszerowanie ulicami Nowej Huty z szalikiem Legii... A może się uda? Szanse znikome a jednak zawsze pozostaje ta ciekawość i dziecinna naiwność

 

To nie jest tak do końca. Zawsze twierdziłem, że nie mają pojęcia o tym co sprzedają więc jakiekolwiek porady czy pytania działaja na szkodę pytającego - klienta. Natomiast zawsze wszystko co zamówiłem otrzymywałem bardzo szybko.

 

Osobiście z niczym nie mam problemu, zawsze dzwonią tego samego dnia jak czegoś niema i wysyłają na następny dzień. dziś robiłem zamówienie i po telefonie z ich strony jutro będę miał pakę.

EDIT: 25.06.2010r. paczka przyszła wszystko ok - na serio nie mam z nimi takiego problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wielki minus

 

Miarka do miarki.

 

Na poczatku mojej kariery, gdy nie bylem zbytnio wymagajacy odpowiadal mi sklep.

 

Jednak teraz mam serdecznie dosc i ostatni raz zlozylem tam zamowienie.

 

Raz przyszlali mi silnik z wieksza osia gdy telefonicznie jeszcze zaznaczalem jaka ma byc, a na wymianę czekalem ~3 tygodnie [odeslane priorytetem tego samego dnia]

Kiedy indziej gdy brakowalo im czegos na magazynie, poprosilem aby sie wstrzymali jakis tydzien i domowie cos innego - wyslali niekompletne zamowienie.

 

W tą niedziele zlozylem kolejne zamowienie. Dzwonie i pytam sie kiedy bedzie paczka- "jeszcze w tym tygodniu". Dzis chamy do mnie dzwonia i mowia mi ze brak im najwazniejszego elementu zamowienia - samolotu.

Pomine juz fakt ze czesto dodzwonic sie tam graniczy z cudem - po prostu nie odbieraja telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam ;-)

Ja w tym sklepie znalazłem tylko jedną kompetentną osobę, której danych nie zdradzę z wiadomych względów. Dzięki tej osobie moje zamówienie po miesiącu doszło do skutku, po tym jak było źle skompletowane, z brakami i używanym odbiornikiem hiteca i musiałem je odsyłać. Cała reszta pracujących tam osób ... (brak słów). :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.