Skocz do zawartości

http://www.modele.sklep.pl/


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aby było "sprawiedliwiej" dorzuciłem cło i VAT i wychodzi:

 

Futaba 10C za granicą wychodzi wówczas: 2861zł (Radio+przesyłka+cło+VAT)

Futaba 12FG za granicą wychodzi: 5182zł (Radio+przesyłka+cło+VAT)

 

(cło liczyłem 12% - towar z HongKongu - nie wiem ile rzeczywiste cło wynosi)

 

Nadal coś tam taniej :evil:

 

Co gorsza żaden polski sklep nie płaci tak wysokiego cła ani podatku VAT - przecież jako klient sklepu za granicą płaci się to także od marży sklepu i jego wszelkich kosztów. Polski przedsiębiorca płaci to od kwoty hurtowej.

 

Więc co? Mają jeszcze inne koszta? Kiepskie ceny w źródle czy wyższą marżę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Więc co? Mają jeszcze inne koszta? Kiepskie ceny w źródle czy wyższą marżę?

Jak maja takie slabe ceny hurtowe to zawsze moga brac od jakiegos sklepu - np. z Angli XD .

Najgorsze, ze czlowiek chce wspierac wlasny rynek - przeplaca kupe kasy - to jeszcze instrukcja jest najczesciej w jezyku kazdym innym - tylko nie w polskim :crazy: :wall: :ban:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
co to jest nastik

To jest taki sklep, gdzie chcesz kupić takie coś:

Chcę kupić samolot P51D Mustang 60 ARF ze strony

http://www.nastik.pl/p51d-mustang-p-61.html

Może ktoś mi powiedzieć, co on jest wart i z tym silnikiem

Jakimś cudem nie zrobiłem z siebie głupa odpisując Ci co myślę o tym modelu (mam go w garażu), bo byłaby to nierówna walka: ja się pocę opisując modelik, a Ty nie pamiętasz co i gdzie zamierzasz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, że tak odkopuję temat :)

Ale modele.sklep zbiera pochwały :)

2x zamawiałem artykuły za ok. 150zł.

Pierwszy raz zamówiłem w niedzielę a miałem u siebie już we wtorek !

Drugi raz zamówiłem w poniedziałek (16.03.09) a dziś (18.03.09) miałem już u siebie !

Być może skargi klientów zmobilizowały sklep do szybkich wysyłek i o dbanie o klienta ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może skargi klientów zmobilizowały sklep do szybkich wysyłek i o dbanie o klienta ;)?

A może to nie skargi ale tak wysokie ceny, że odstraszają kupujących i stąd szybsze wysyłki do tych, którzy jednak coś kupią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym tygodniu składałem zamówienie w modele.sklep.pl . Pomimo nieciekawych opinii jest to jak na razie jedyny sklep który oferuje depron biały 3mm ( chyba że o czymś nie wiem :) ). Zamówienie złożone w sobotę po południu. W poniedziałek rano dostałem telefon ze sklepu. Niestety nie mogłem odebrać więc następnym razem skontaktowano się ze mną o godzinie 16. Pan grzecznie wyjaśnił mi czego brakuje, zaproponował inne, zbliżone produkty. Po krótkiej i rzeczowej rozmowie wszystko było załatwione. We wtorek rano paczka wysłana. Środa około 10 rano paczka była u mnie.

 

Może to tylko ja mam takie szczęście? A może pomogło mi napisanie w uwagach:

"Proszę o kontakt w przypadku braku jakiegokolwiek elementu zamówienia. Dziękuję i Pozdrawiam"

:wink:

 

Jestem zadowolony i mam nadzieję że zdania nie zmienię :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na sklep z tych nieciekawe oferty , to ma niezła klientele , 11 stron a na każdej kilku klientów co i tak robią zakupy.

 

Ja dziś dostałem zamówienie złożone wczoraj !.

I kolejny raz na plus. :D

Chyba koniecznie chcą abym zmienił o nich zdanie i muszę przyznać , coraz lepiej im to idzie . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragi->a po jaką cholere potrzebny Ci Optic w mode 1??o ile dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze wyrobionych nawyków bez zastanowienia bierz mode 2 gdyż lata na nim przeważająca część modelarzy i nie bedziesz mial problemu aby dac komus do oblatania model lub polatac czyims modelem okazyjnie....ale jeśli już latasz i po prostu zmieniasz radio na nowsze to musisz niestety pozostać przy tym samym mode...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.