Skocz do zawartości

http://www.modele.sklep.pl/


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam problemu z tym sklepem, zamawiam i na 2 lub 3 dzień przesyłka jest juz u mnie.

Pacek z silnikiem miałem podobny problem. Po wysłaniu na gwarancje czekałem ponad miesiąc, sprzedawca twierdził że to nie od nich zalezy, tylko od producenta do którego wysyłają niesprawny towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a jak ja zamawialem w modele.sklep.pl to złozylem zamówienie na dwie aparatury Hitec Eclipse 7 pelen zestaw.No po ok.dwóch tygodniach okazalo sie ze paczka zaginela :evil: :evil: Czekalem jeszcze troche ale odmówilem zamówienie.Jedynym plusem bylo to ze bez problemu zwrócili pieniążki :wink:

 

p.s poza tym incydentem nie bylo innych i polecam ten sklep ze wzglądu na różnorodność towaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem kolejna ofiara..

 

nie mowie tu o sposobie realizacji, bo wszystko moze sie przedłużyc, ale brak jakiegokolwiek odzewu z ich strony i nie odbieranie telefonów to totalna porażka...

 

dokonałem pierwszej i ostatniej próby zakupu w tym sklepie, mam tylko nadzieje ze jak nie wysla paczki to oddadza mi kase..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz myslalem ze moje czekanie sie skonczy, dostalem telefohn ponad tydzien temu ( w zeszly wtorek ) ze czegos tam oczywiscie nie ma ( w zasadzie to brakowalo polowy czesci z zamowienia ) i ze moga wyslac tak jak jest albo czekanie na dostawe. Powiedzialem ze chce zeby wyslali to co maja. Pan mi obiecal ze nastepnego dnia rano paczka zostanie wyslana.

 

I nie zostala, minal tydzien i dzownie z nowu, dostalem informacje ze paczka zostanie dzisiaj wyslana ( to bylo wczoraj ). I zgadnijcie co ? Oczywiscie nie zostala. To jakis dramat. Nie wiem jak mozna tak olewac i w ten sposob traktowac klientow. PORAZKA !!!!! Bede do nich dzwonil codziennie dopoki tej paczki nie dostane !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten wątek dopiero po złożeniu zamówienia więc trochę się wystraszyłem jak będzie z przesyłką.

Zamówienie złożyłem w niedzielę wieczorem.

W poniedziałek rano zadzwoniłem aby dodać do zamówienia jeszcze balsę o której zapomniałem.

Wczoraj dostałem maila że paczka została wysłana, mam nadzieję że do jutra dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten wątek dopiero po złożeniu zamówienia więc trochę się wystraszyłem jak będzie z przesyłką.

Zamówienie złożyłem w niedzielę wieczorem.

W poniedziałek rano zadzwoniłem aby dodać do zamówienia jeszcze balsę o której zapomniałem.

Wczoraj dostałem maila że paczka została wysłana, mam nadzieję że do jutra dotrze.

 

 

A to w sumie ciekawe jest :) Ja bylem przynajmniej 2,3 razy zapewniany ze zamowienia sa realizowane PO KOLEJI i nie moga tutaj nikogo faworyzowac. I widac ze nie bardzo sie tego trzymaja. Oczywiscie niczego tutaj koledze nie zarzucam :) Dobrze ze nie wszyscy musza cierpiec :). Tak czy siak dzisiaj po kolejnym telefonie paczka podobno zostala wyslana. I jak jutro dotrze bedzie to moj ostatni kontakt z tym sklepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,3 razy zapewniany ze zamowienia sa realizowane PO KOLEJI i nie moga tutaj nikogo faworyzowac. I widac ze nie bardzo sie tego trzymaja. Oczywiscie niczego tutaj koledze nie zarzucam :) Dobrze ze nie wszyscy musza cierpiec :).

Ciekawe, nie wiem czym to jest spowodowane, może akurat mieli na stanie wszystkie rzeczy, które zamówiłem i dlatego moje zamówienie już zostało zrealizowane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przysłali (ASP.12A) ale dopiero po interwencji telefonicznej (po jakichś ~2tyg.) Ale od razu. Okazało się że nie mieli śmigła i świecy na stanie. Mogli przysłać chciaż e-mail że nie mają. Na stronie było tylko info żeby "keep the calm" bo przenoszą magazyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę zamówiłem kilka rzeczy na WWW była informacja, że wszystko dostępne ale dla pewności zadzwoniłem aby się upewnić. Pan powiedział, że wszystko to co chce mają i nie ma problemu. Więc złożyłem zamówienie, zapłaciłem i co!!! okazuje się, że to była nie prawda nie mają tego co chciałem czyli moje zamówienie nie może być zrealizowane :(

Teraz muszę czekać na jaką dostawę dzwonić i pytać się bo maila już nie wypadało wysłać z ich strony...

ehhh mam nadzieję, że to przejściowe kłopoty i zamówienie będzie w terminie tak jak piszą do 5 dni roboczych!

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ma do mnie przyjść przesyłka.

Miała być wczoraj ale osoba która wysyłała paczkę źle wpisała miejscowość i paczka doszła do zabrza.

Czy tak trudno przepisać adres z zamówienia?

 

I jak otrzymałeś już złożone zamówienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarło do mnie zamówienie. Towar dobrze zapakowany:

3c6671f62c710864.jpg

ba8563232ef96a7b.jpg

 

A w paczce:

aa4b716c147018da.jpg

 

 

Jedynym mankamentem była listewka balsowa 3x5 która tak wygląda:

26d13e738e105513.jpg

 

Ale jakoś to się wykorzysta :wink: Jak na tak zróżnicowany towar to ta listewka nie jest dużym minusem. Jestem bardzo zadowolony z tego sklepu :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często robię zakupy w tym sklepie i nie było nigdy problemu.Raz kupiłem regulator nie ten co powinienem- wymienili bez problemu. We wtorek do południa przelałem kasę za kolejne zamówienie i przesyłka była na drugi dzień (nawet się trochę zdziwiłem,że tak szybko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś około 13 złożyłem zamówienie w tym sklepie.

Po pół godziny przychodzi mail że jakiś komentarz jest do zamówienia (myślę sobie pewnie czegoś nie mają). Loguję się i widzę że przesyłka została wysłana szukam komentarza ale nie widzę :( dopiero po godzinie doszło do mnie że nie odczytałem pełnej zawartości maila w którym pisało że paczka zmieniła status :oops:

Zobaczę teraz kiedy przyjdzie (wszystko zależy od kuriera).

Pozdrawiam.

 

 

 

Edit:

następny dzień

 

Godzina 11.15 towar zamówiony doszedł do mnie wygląda na to że pomału problem u zamówieniami wraca do normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Raczej nie wydaje mi się żeby coś się poprawiło. Zamawiałem tam ze dwa lata temu, rok temu i miesiąc temu. Wszystkie zamówienia docierały po kilkukrotnej interwencji telefonicznej. Obsługa zawsze miła i za każdym razem zapewnia że towar "już prawie wyszedł" a okazuje się że nawet nie mają zamiaru zrealizować zamówienia. Obsługa nie ma zielonego pojęcia o modelarstwie co sprawia dodatkowe problemy. Bardzo dziwi fakt że z takim podejściem do klienta jeszcze się rozwijają, no ale cena robi swoje. Kupiłem u nich aparaturę przez którą rozbiłem dwa modele warte jakieś 2tys(złośliwa usterka-nie ich wina) aparatura była dwa razy na gwarancji lecz nie umieli jej naprawić i odsyłali jako dobrą...W końcu jak zacząłem straszyć ich sondami to oddali mi pieniądze(po dwóch miesiącach walki). Dla odmiany nową aparaturę zakupiłem w Nastkiu , była godzina 16 w czwartek. Powiedziałem gościowi że mi się spieszy i kiedy aparatura będzie u mnie, a ten mi na to że już trochę późno ale jak mu dopłacę extra 10zł na paliwo to pojedzie specjalnie z moją paczką i jeszcze dziś wyśle. Piątek po południu....paczka przychodzi :twisted: Dwie skrajne postawy dla porównania :wink: NIGDY WIĘCEJ MODELE SKLEP!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.