Skocz do zawartości

http://www.modele.sklep.pl/


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ale po co ankieta? Wszystkie infomacje są podane jak na tacy :) Zrobicie ankietę, co niektórzy zaczną głosowac na przekór,druga polowa to użytkownicy nie mający nigdy styczności ze sklepem itp.

 

Czytając uważnie temat wszyscy wiemy jaką sławę ma sklep. Sam chciałem coś u nich zamówic ale z tego co widzę nie warto szarpac sobie nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No panowie (i Panie jeśli jakieś są), dzisiaj bylem osobiście w w/w sklepie. Słowa komentarza: ONI NAS CZYTAJĄ!! Nawet na awatary patrzą. Zostałem dzisiaj solennie zapewniony, iż sklep wprowadza nowy system zamówień, bardzo się przejmują opinią na Forum i na pewno będzie lepiej a na pewno stany w sklepie internetowym BĘDĄ odpowiadać stanom magazynowym. No, ja osobiście mocno kibicuje, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

PS. Ale znów nie mieli w sklepie stacjonarnym tego co chciałem. Plus za to, iż w hurtowni/magazynie było, to jutro odbiorę ... i to chyba wszystko co chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1 maja złożyłem zamówienie na zawiasy Du bro w/g mnie najlepsze do dużych modeli i poniewaz widniało ze są na stanie i potwierdzono zamówienie zapłaciłem.Po tych świętach zadzwonił do mnie ktoś z obsługi że przykro i tak dalej i proponuje inne.

Oczywiście nie zgodziłem się i zaproponowano mi zwrot gotówki lub uzbrojenie się w cierpliwosc bo niestety muszą "przyleciec "z USA.

No i wczoraj zostałem poinformowany że moje zawiasy SĄ i czy życzę sobie coś dorzucić do zamówienia.Poprosiłem o dodatkowa paczkę zawiasów i czekam ,co bedzie dalej ,poinformuję. Obym zmienił zdanie o sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak wspomniałem jestem mile zaskoczony .Poprzednio dowiedziałem sie ze zawiasy juz są i w piątek zostana wysłane .Oczywiscie zostały wysłane i mam je ,ale nie dwa opakowania a trzy .Ilośc ustaliłm z p Mariuszem i w dodatku bez dopłaty.Wniosek: tam pracują również tacy ludzie ,którym jednak zależy na kliencie a nie tylko tacy którym nie chce sie nawet uaktualniać stanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich modelarzy. Mam Bardzo nie ciekawą opinie o sklepie modele.sklep.pl . Otóż Kupiłem Aparaturę za nie małe pieniążki i dostałem niestety nie sprawną. Zadzwoniłem do sklepu i powiedziałem co i jak, Sklepowy powiedział żeby zadzwonić na magazyn i powiedzieć, że mam rzecz do oddania na gwarancje. Odesłałem na adres paragonu i czekałem ... czekałem ... czekałem po ponad miesiącu napisali mi , że aparatura jest w fazie testów ... więc czekałem poczekałęm może tydzień i napisałem 1 maila 0 odpowiedzi 2 maila tez 0 odpowiedzi po kolejnym mailu doczekałęm się Aparatura Została wysłana. Powiedziałem NA RESZCIE !! odebrałem paczkę aparatura spawna bez żadnych PAPIERÓW O DOWODZIE ZAKUPU .tyle na temat szkoda czasu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie modele-sklep.pl jest najlepszym sklepem modelarskim. Od samego poczatku wysoki poziom kultury jak i profesjonalizmu. Oby tak dalej :D

 

Nie łam się, po prostu miałeś pecha... ;-)

 

Widzę że kolega miał pecha ;) Jak pisałem wcześniej, jeszcze sie nie zawiodłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten sklep to było bagno, jest i pewnie już tak zostanie. Opiszę świeżutki przypadek kolegi (niezarejestrowanego na forum).

Kolega bardzo potrzebował 2 szt Rexa 7. Jeden na pasmo A drugi na B. Oba razem były tylko w tym sklepie. Wiedząc o moich doświadczeniach, przed zamówieniem postanowił telefonicznie się upewnić czy rzeczywiście są. Okazało się oczywiście, że mimo dostępności, wszystkiego na stanie nie ma. Był tylko na pasmo B. Kolega zamówił go, pytając jednocześnie czy to wersja w folii bo na takiej mu zależy, ponieważ box do modelu nie wlezie. Po paru godzinach mail, że wysłane. No ładnie, szybko ale pytanie czemu kwota pobrania 188zł jak odbiornik kosztuje 87zł? Może znaleźli drugi? Jak dziś rano okazało się kurier przywiózł wersję box mimo telefonicznych uzgodnień. Kolega oczywiście tego nie odebrał, musiał tylko jeszcze od kuriera wysłuchać "po kiego ch.... musiałem tu przyjeżdżać" itd.

 

Dalej nie widać jakichkolwiek zmian w tym sklepie. Gada się z jednym sprzedawcą, drugi i tak swoje zrobi. (tak jak z moim nr konta) Gdzie ten szumnie zapowiadany system sprzedaży połączony ze stanem magazynowym? Dla czego jak w ofercie jest wersja w folii a sprzedają wersję box? TOTALNA OLEWEKA KLIENTA - ciąg dalszy. Tym sposobem mamy kolejnego "zadowolonego" klienta modele.sklep.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zożyłem zamówienie i mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Jednak nie rozumiem tej oferty :

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=8629

Czy to OPTO polega na opcji 18A lub 50A ? Taka drobna różnica ale zapytać warto.

 

18A to pomyłka przy przepisywaniu opisu.

OPTO - bez BECa - odbiornik i serwa musisz zasilić z innego źródła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.