Skocz do zawartości

http://www.modele.sklep.pl/


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To akurat rozumiem :mrgreen: a po czym wnosisz, że pomyłkowo wpisali 18A, a nie 50A :?: :mrgreen:

 

Tower Pro MAG-8 N50A OPTO i na zdjęciu też jest 50A ale to TYLKO sugestie - żeby nie było na mnie jak przyślą 18 A :devil: :crazy:

 

Prawdopodobnie po tym, że 18A może być zasilany już z 2S, a tutaj zaczyna się od 4S. :)

 

Ale w tym przypadku chodzi o odcięcie - pracować będzie ale rozładuje LiPolka do "0"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zamawiałem w tym sklepie kilka razy , każde zamówienie zawierało kilka pozycji(elektronika, akcesoria do budowy ) za każdym razem dostawa kurierem następnego dnia od zamówienia bez tel sprawdzania dostępności 100% zgodności dostawy z zamówieniem oczywiście rozumiem że pomyłki się zdarzają nie mylą się ci co nic nie robią ale określenia typu "Ten sklep to było bagno, jest i pewnie już tak zostanie" to delikatnie mówiąc przegięcie .....

 

Ja też prowadzę działalność usługi i sprzedaż w br. motoryzacyjnej i wiem że każdy błąd i pomyłkę idzie wyjaśnić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że zaczęli się przejmować tymi niepochlebnymi opiniami.

 

W sklepie widziałem nowego pracownika i nawet dostałem maila z pytaniem czy zamówienie jest jeszcze aktualne (wprost z ich strony: Data Zamówienia: środa, 06 kwiecień 2011 !!!).

 

Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zamawiałem w tym sklepie kilka razy , każde zamówienie zawierało kilka pozycji(elektronika, akcesoria do budowy ) za każdym razem dostawa kurierem następnego dnia od zamówienia bez tel sprawdzania dostępności 100% zgodności dostawy z zamówieniem oczywiście rozumiem że pomyłki się zdarzają nie mylą się ci co nic nie robią ale określenia typu "Ten sklep to było bagno, jest i pewnie już tak zostanie" to delikatnie mówiąc przegięcie .....

 

Ja też prowadzę działalność usługi i sprzedaż w br. motoryzacyjnej i wiem że każdy błąd i pomyłkę idzie wyjaśnić ...

 

Poczytaj proszę dokładnie ten wątek a potem mów o przegięciach, dobrze? Oczywiście że pomyłki się zdarzają ale trzeba umieć rozróżnić pomyłkę od jawnego lania na klienta a trzy takie pomyłki z rzędu to już nie przypadek. A jak już to nie jest olewka, to sytuacja ta może świadczyć jedynie o totalnym bałaganie panującym w tym sklepie oraz o tym, ze kompletnie nie panują nad tym co robią i czyli krótko mówiąc bagno.

A, że się akurat Tobie udało bez przeszkód kupić to tylko się cieszyć należy i zapewniam Cię, ze jak tam się nic nie zmieni to to szczęście jest tylko do czasu.

 

Może to Wy - ci którzy mieli problemy z tym sklepem - specjalnie stwarzacie jakieś trudności :rotfl: :devil: ...

Uwierz, mi zależy tylko na bezproblemowych zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz takie problemy i Tobie się nie udałoooo.....

to może zacznij robić zakupy w takich sklepach gdzie są koszyki na kółkach :twisted:

 

Takie żałosne teksty to zachowaj dla siebie. Jak byś człowieku zadał sobie trud i poczytał od początku ten wątek (a po tych tekstach wnioskuję, że nie przeczytałeś lub masz problem z czytaniem ze zrozumieniem) to byś głupot nie wypisywał, tak jak to ja bym był tutaj jedynym niezadowolonym. Wątek wisi od ponad trzech lat i widać wyraźnie w nim ilu jest niezadowolonych. Ze wszystkich opinii o sklepach, procent niezadowolonych jest tu największy. Jest chyba jakaś tego przyczyna. Troszkę za dużo tych pomyłek im się trafia. Jak widać nie tylko ja jestem ich ofiarą. Pierwszy zakup tu zrobiłem z 5 lat temu i byłem bardzo zadowolony jak towar dotarł w mniej niż 24h. Następne 2 też. W kolejnych zaczynały się już pewne problemy. Jak było dalej to sobie poczytaj parę stron wstecz.

Wątek jest po to by wyrażać opinie, zarówno dobre jak i złe by sobie to do serca wzięli. Jak spotka mnie z ich strony coś pozytywnego (w co wątpię, bo raczej już nie będzie do tego okazji) to nie omieszkam o tym tutaj napisać.

Ostatnio pojawiło się kilka pozytywnych opinii i jest to pocieszające, jednak wtorkowy przypadek kolegi znów kładzie cień na te osiągnięcia. Przez te trzy lata niewiele się zmieniło. Mimo iż w tym sklepie zostawiłem kilka tysięcy, moja opinia o tym sklepie na chwilę obecną, czy Ci się podoba czy nie, jest skrajnie zła i nic Tobie do tego. Może się kiedyś zmieni.

 

Proszę więc raz jeszcze daruj sobie kolego maciej1977 te prymitywne zaczepki bo już dalej nie będę na nie reagować a Ty trafisz do ignorowanych.

 

Załodze modele.sklep.pl życzę od tego posta samych pozytywnych opinii i radzę byście te złe potraktowali poważnie. W końcu to dla naszego wspólnego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Olek, trzeba przywyknąć że w tym kraju z buractwem można spotkać się wszędzie i na każdym kroku :wink:

A robiąc zakupy w modele sklep trzeba po prostu wkalkulować ryzyko w zakupy i albo się na nie godzić albo kupować gdzieś indziej :) Ja ich tam lubię, dopóki nie dadzą kolejnej plamy i człowiek nie dostanie wnerwu....

Pozdrawiam serdecznie ekipę modele sklep, wszystkich modelarzy i buraków trolujących na forum :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie będę się rozpisywał , oto historia mojego zamówienia :

 

10/07/2011 Przyjęte

11/07/2011 Oczekujące na potw. przelewu

11/07/2011 W trakcie realizacji

13/07/2011 Oczekujące na dostawę czekamy na listewki 2x10. - ( w tym dniu poinformowano mnie telefonicznie , że wszystko jest tylko nie ma listewek.Zgodziłem się poczekać 14 dni na listewki by nie robić dwóch przesyłek )

26/07/2011 Oczekujące na dostawę dolozyc sprzeglo jumbo 3mm-1x.

30/08/2011 Oczekujące na dostawę Proszę o kontakt telefoniczny w sprawie zamówienia.Pozdrawiam - (w czasie rozmowy telefonicznej ,nagle wyszło że nie ma : żywicy,orczyków , Foxa i sprzęgła. Przysłano mi co mieli ).

31/08/2011 Oczekujące na dostawę Doslac na nasz koszt-1 x Great Planes - Żywica Epoxy 6 min (256 g),3 x Orczyk Steru Jumbo 5 mm dwuramienny,1 x MULTIPLEX - FOX.Reszte juz wyslane.

 

Do dziś nic nie doszło z drugiej tury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich nie kupuje. Kiedyś po telefonicznym upewnieniu się, ze dostanę konkretny kołpak zamówiłem go. Po paru dniach dostaje info, że kołpaków nie ma. Czekamy na dostawe. Po 2 tygodniach nie dojechały czekam dalej, po kolejnych 2 tygodniach dzwonie i dowiaduję się, że w międzyczasie były, pytam czemu nie dostałem - brak odpowiedzi. Czekamy dalej. Po jakiś półtora miesiąca czekania zrezygnowałem. Kołpaki na stronie cały czas były jako dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.