Skocz do zawartości

http://www.modele.sklep.pl/


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Way kpisz?

Swego czasu potrzebowałem gaźnik do 4 takta. Powiedzieli, nie ma sprawy, za 2 tyg będzie. Po miesiącu cisza. Dzwonię, usłyszałem, że jeszcze trzeba poczekać. W końcu pół roku później stwierdzili, że nie ściągną. Już pomijam to, ze wcześniej wielokrotnie otrzymywałem od nich niewłaściwe paliwo oraz inne akcesoria niezgodne z zamówieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Way kpisz?

 

Ależ skądże. Godzine temu zamówiłem u nich kilka rzeczy i już przysłali że towar czeka na wysyłkę. Nie wiem, może to ja mam szczęście? :)

 

Co do gaźnika to ja mam teraz przeboje z Riku. Zamowilem u nich do OS MAX'a gazniczek i czekam już drugi miesiąc. Heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadkę może mieć każdy jednak z założenia omijam sklepy gdzie mają wirtualną ofertę .

I to dosłownie wirtualną bo w necie mają z tysiac pozycji a jak zadzwonic nie ma nic . zamawiają towar dopiero gdy klient wpłaci kasę.

Rada- omijać sklepy i brać za pobraniem . Skoro sklep twierdzi że towar posiada to daję im tydzień na dosłanie - nie dojdzie na czas -dziękuję grzecznie nie odbieram przesyłki i WIĘCEJ tam nic nie kupuję .

Nic nie trzyma nas przy konkretnym sklepie . Teraz cały świat stoi otworem więc nie widzę problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich głównie galanterię i chyba nawet jakiś silnik i akurat w moim przypadku nie było problemów ani ze skompletowaniem zamówienia ani z jego dostarczeniem. Przyznam jednak, że z zakupami w naszych sklepach internetowych mam różne doświadczenia i odnoszę wrażenie, że nie traktuje się tam nas zawsze poważnie...

A swoją drogą - czy istnieje możliwość stworzenia na forum rodzaju ankiety, która pozwoliła by oceniać sklepy np. za pomocą punktów, jak ma to miejsce na portalach aukcyjnych? Przyśpieszyłoby to pewnie podjęcie decyzji co do zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem następnym niezadowolonym !

Na zwrot wpłaconych pieniędzy po anulowanym zamówieniu czekałem 7 dni .

Pieniądze na koncie firmy przeleżały prawie 2 tygodnie !!!

W między czasie napisałem 2 maile i wykonałem 2 telefony .

Wygląda że nie tylko sklep jest wirtualny - większość asortymentu również .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Ostatnio miałem przyjemność.... (chyba "przyjemność" to niezbyt dobre określenie) złożyć zamówienie w sklepie modele.sklep.pl i powiem szczerze że nie jestem zadowolony w pełni. A to z takich powodów:

1. Przesyłka bardzo kiepsko zapakowana (popękana i powgniatana balsa, a to z powodu puszki nitrocellonu umieszczonego centralnie nad nią. Chyba sklep oszczędza na folii bąbelkowej....

2. Po dokładnym sprawdzeniu paczki w domu, po rozwinięciu papieru japońskiego, okazało się że brakuje jednego arkusza ultra cienkiego papieru :)

3. Na opisie modelu guillows jest napisane "elementy wycinane laserowo" co jest bajką wyssaną z palca....

 

Edit:

Po wysłaniu zażalenia o braku papieru japońskiego... Sklep uprzejmie bez pytania dosłał mi go pocztą następnego dnia. Wielki plus. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dwie trafne moim zdaniem rady przy zamawianiu z modele.sklep:

1. Bierzemy zawsze płatność przy odbiorze

2. Jak zamawiamy to myślimy co się stanie z naszymi przedmiotami gdy wszytko razem zostanie zawinięte folia i potem rzucane przez kurierów po pace w samochodzie i przy przeładunku. Ja np balsy i innych delikatnych rzeczy nie zamawiam z tymi większymi, cięższymi i mogącymi zniszczyć w transporcie te delikatne.

Poza tym zawsze przy zamówieniach trzeba liczyć się z tym że będzie telefon na drugi dzień z zapytaniem czy wysyłać bo brakuje tego czy tamtego ;) Taki folklor :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja na tym sklepie nigdy się nie zawiodłem , moja rada to telefonicznie ustalić wszystkie szczegóły , jak ktoś kiedyś odwiedzi ich sklep to nie będzie p.... że to tylko wirtualny sklep mieszkam poza Wrocławiem i często korzystam z ich oferty wysyłkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Chciałbym się podzielić z kolegami moim ostatnim doświadczeniem reklamacyjnym w tym sklepie.

Oto link do tematu:

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/46719-z%C5%82uszczaj%C4%85cy-si%C4%99-cylinder-asp-ap-061-a-wasp-hornet/

 

Posumowując, po ostatnim doświadczeniu, mogę wystawić z czystym sumieniem rekomendację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A ja się zawiodłem, 26 lutego zamówiłem ładowarkę i dwa pakiety, z opcją odbioru w filii w Warszawie. Na moje pytanie (w ostatni czwartek, czyli tydzień po złożeniu zamówienia) kiedy mogę się spodziewać realizacji poinformowali, że "Koledzy z Warszawy do piątku powinni zrealizować Pana zamówienie i wtedy można oczekiwać maila z zaproszeniem po odbiór.", do wczorajszego wieczora żadnej informacji, ani o realizacji ani o przeciągnięciu się zamówienia. Więc je anulowałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.