Skocz do zawartości

PZL.38 Wilk (xl)


Gość Jerzy Markiton

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jerzy Markiton

Ostatnie zdjęcia przed startem...

Niebo dziś było takie, że przy ogólnie dostępnym sprzęcie i tak nic by z tego nie było. Stalowo - ołowiane. Na jego tle Wilk czasami zupełnie się tracił. Ale się postaram  ! Bo model tego wart !

"...a w tym cały jest ambaras - żeby dwoje chciało na raz" - znane ,stare,  przestarzałe (?) - ale ciągle aktualne !

- Jurek

Powiększyłem te zdjęcia - On wcale tak koszmarnie nie wygląda ! Słowo Harcerza !

post-186-0-87375700-1425676934_thumb.jpg

post-186-0-61696700-1425676960_thumb.jpg

post-186-0-73307400-1425676983_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Tomaszu - DZIĘKI SERDECZNE !!!

Konstruktorem jest Marek  Rokowski. Ja te puzzle tylko poskładałem do kupy i ulotniłem. Cała chwała należy się  Markowi !!!

 Mojego udziału jest w tym modelu z 10 % ? Dobra, niech będzie 20 % (lotki ?)  - ale to wszystko !! Ja się tylko starałem  za bardzo nie spieprzyć Jego wizji.

Razem wyszło  CYMES ! Przynajmniej w moim odczuciu i w mojej skali wartości.  Duże buzi !!

Jakiś filmik na pewno będzie !

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Jerzy Markiton

Dzięki serdeczne Mateuszu !

Masz rację Bartku ! Zwłaszcza, że model tego warty. Świetna robota Marka !!! Niestety, niczego lepszego niż Mobius Mateusza nie mamy w zasięgu...

Będzie musiało wystarczyć. Jeśli się uda zrobić jakościowy lepszy filmik z pewnością tu trafi.

Pozdrawiam - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Mobius, to ktoś, lub coś spaprało robotę po drodze.... Nagranie jest gorsze niż z obecnych telefonów, a sama kamera( Mobius) jest OK. Model jak widać ma potencjał, i to cieszy :) Tylko ten "luźny" pakiet...(był czymś zabezpieczony przed "podróżowaniem"? bo wyglądało, że nie). Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdzieś na początku tego wątku napisałem, że PZL 38 Wilk nie miał oznaczenia P=Puławski.

Jurek prosił mnie na PW o uzasadnienie, ale zapomniałem. (Pewnie to już mój wiek :D zawinił)

Niedawno przeglądając swoje wiadomości znalazłem tę korespondencję i wysłałem Jerzemu tabelkę samolotów PZL.

Uzgodniliśmy żeby wstawić ją w wątku bo może przydać się wszystkim budującym PZL'e.

post-8532-0-68699700-1437501947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.