Skocz do zawartości

Zmiana ruchu w serwie cyfrowym


mazur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W jaki sposób  odwrócić ruchy serwa cyfrowego? Należy dokupić jakąś kartę do serwa czy da się to zrobić z poziomu aparatury. 

Mam na myśli podłączenie dwóch serw w klapach przy lustrzanym zamontowaniu serw. Serwa połączone kablem Y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Jerzy Markiton

Niektóre serwa są programowalne i można to zrobić za pomocą karty - programatora. Serwo-rewers wydaje się najprostszy ale 2 złączki więcej. W niektórych serwach jest bardzo dobry dostęp do silnika i potencjometru - zamiana przewodów banalnie prosta. Ale spotkałem serwa tak upakowane, że żałowałem otwarcia..

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niektóre serwa cyfrowe można programować z poziomu aparatury, podaj producenta i model serwa. Jeśli jest możliwość przeprogramowania kierunku, to po co dokładać kolejne urządzenia, to tylko wzrost wagi i więcej potencjalnych miejsc usterek. To już nie cofanie się, a cofanie się wstecz  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre serwa cyfrowe można programować z poziomu aparatury, podaj producenta i model serwa. Jeśli jest możliwość przeprogramowania kierunku, to po co dokładać kolejne urządzenia, to tylko wzrost wagi i więcej potencjalnych miejsc usterek. To już nie cofanie się, a cofanie się wstecz  :D

Takie.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__42775__HobbyKing_8482_HK15178B_Digital_Servo_MG_13_5g_1_5kg_0_08s_EU_Warehouse_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.