Skocz do zawartości

Klatki...


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nikt uczciwy by tak nie pomyślał ;):) W mieście gdzie żyję, każdego dnia stoją otwarte auta, z otwartmi do połowy szybami a o zamykaniu na klucz drzwi wejściowych do domu mało kto pamięta ... Od razu mi przypomniałeś polską rzeczywistość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z modelarzy z Wrocławia opowiadał mi historię kota pilota modelu. Będąc na jakimś modelarskim wypadzie w górach wraz z drugim kolegą z Wrocławia "zaprosili" kota gospodyni na locik szybowcem-dużym modelem. Atrakcjom nie było końca. Beczki,ciasne spirale loopingi i co się dało tam jeszcze wycisnąć z modelu.

Po lądowaniu okazało się , że "pilot" zarzygał i zas..ał kabinę, i uciekł na stałe od gospodyni kwatery.,Wierzę w każde słowo tego kolegi bo ułan to przy nim smutny grabarz ze swoją fantazją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierdla od razu .... szkoda, że u nas prawo jest takie łaskawe dla sadystów zwierząt.

 

Ja się pytam dlaczego do pierdla? ma żyć za moje podatki i wszystko się należeć? 

 

To ma być kara czy przyjemność?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz działa się jeszcze przed paragrafami.......... Kto wie może kot uciekł od nudnego życia u pańci i znalazł bardziej emocjonujące towarzystwo.Koty są nieodgadnione i mają swoje ścieżki. A klatka nie ogranicza życia zwierzaka z natury kochającego przestrzeń ? Ale co tam-nie mam kota to się już nie odzywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.