Skocz do zawartości

Przykra polska rzeczywistość ..


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma za co żyć to człowiek kombinuje

Przemku, czyli jak Ci się pogorszy sytuacja życiowa, to mam się zacząć Ciebie obawiać?

 

Andrzej (endriu RC), zmień to słowo w swoim poście. Dzięki swojej przenikliwości, mimo "y", domyśliłem się co chciałeś napisać.

Trzymajmy jakiś poziom.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma za co żyć to człowiek kombinuje

 

 

To prosta droga do kapowania,donosicielstwa,kopania dołków itd. Chyba jednak nie przesadzam zbytnio. Życie potwierdziło moje obserwacje...

Kombinuje nie kradnie. Mija się z prawdą , nie kłamie.

Wszystko jest względne.

Oj chłopie !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku, czyli jak Ci się pogorszy sytuacja życiowa, to mam się zacząć Ciebie obawiać?

 

Andrzej (endriu RC), zmień to słowo w swoim poście. Dzięki swojej przenikliwości, mimo "y", domyśliłem się co chciałeś napisać.

Trzymajmy jakiś poziom.

Już wszystko poprawione i przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, a teraz się okaże, że sprzęt sprzedał pieniądze przepił, nie ma z czego oddać, jest jedynym żywicielem rodziny i ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu (przecież nie ukradł bo znalazł na polu - a jak się okaże, że to jego pole to po prostu pobrał sobie opłatę lotniskową w naturze) więc zaraz puszczą go wolno...

To dopiero jest nasza Polska rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.