Skocz do zawartości

Spotkanie Polskich Modelarzy - Polskie Skrzydła Radawiec 2015


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność oficjalnie potwierdzić, że kolejne spotkanie modelarzy na lotnisku Radawiec odbedzie się  w tym roku :) z czego się cieszę bardzo....  Zapraszam zatem wszystkich pasjonatów  modelarstwa lotniczego do odwiedzenia nas 27go czerwca od rana. 

 

Kilka  informacji:

- w tym roku nie planujemy "rozmachu" jak niegdyś, będzie głównie latanie , raczej bez konkursów,  latamy oficjalnie w sobotę, a już rekreacyjnie w niedzielę. 

- Zasady uczestnictwa takie same jak zawsze.  A więc konieczne posiadanie polisy oc z odpowiednim rozszerzeniem ( do okazania) ,  niewielka zrzuta na tojtoja i grilla, zakaz lotów po wodzie ognistej i piwie,  a reszta jak zwykle. W tym roku nie będzie darmowego piwa.

Bardziej nam zależy na spędzeniu wspólnie czasu niż na innych rozrywkach.

- Bedzie miejsce na namioty, natryski w budynku aeroklubu jeśli ktoś będzie potrzebował, można się rozbić już w piątek wieczorem, nasz kolega Tomasz TeBe przywozi wędzarke i kila kg mięsiwa, także będzie coś na ząb w piątek też.

- w sobotę dla pilotów będzie prawdopodobnie bigos z dziczyzną, ale jeszcze nie jest potwierdzony.

Jeśli jakiś sklep chce przyjechać na imprezę, to stoisko ma gratis.  

 

Na pytania odpowiem chętnie na pw.

 Zapraszamy

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak będzie Jack Daniels to planuję przyjazd na bank ! :D .

Piotr,strasznie skromnie  i mam wrażenie z takim smutkiem to ogłoszenie nawet nie pikniku a spotkania ;) .

Nie wnikając czemu ,(bo sami w Kętach w tym roku odpuściliśmy piknik z różnych powodów) mam nadzieję się zjawić i dobrze bawić-aczkolwiek głównie zadecyduje pogoda bo robiąc ok.400 km chciałbym nie stać pod dachem i wyczekiwać słońca...

Nie wiem czy tu mogę zapytać czy PW ale jeśli dojdzie do przyjazdu w piątek(póżno wieczorem) to jest możliwość przenocować poza namiotem,w jakimś budynku oczywiście za "dobrą" opłatą ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, oczywiście pogoda  determinuje wszystkie działania, niestety, aczkolwiek, jako człowiek mający ufnośc w Panu Bogu, domyślam się, że coś mi tam załatwi w niebiesiech, wszak to nasz pilot największy :). ale na poważnie, to przybywaj, obserwuj pogodę i dawaj.  Będzie w piątek do dyspozycji duży namiot czwórka dla chętnych, nawet sam rozbiję, weź ze sobą tylko materace, śpiwór itp przedmioty do biwakowania.  Napiszę jeszcze coś na pw.

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,zostałem przekonany :D ,jak jest możliwość nocowania w "kupie" tzn. nie sam na nieznanym terenie(chociaż liczę że ktoś dotrze również w piątek) to ok.Jeszcze jak w tej 4 -ce umęczymy tego Jacka D  ;) (zrzuta) to wyjazd zaklepany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack lata butelkowcem jednozakrętkowym, paliwo 40% + domieszka , na silniku o,75 ale silnik jest wymienny, łatwo wymienić na nowy:) Sterowanie w technologi "łykniem bo odwykniem" z urządzeniem do telemetrii w postaci alkomatu aeroklubowego. W piątek Jacek będzie, w sobotę dopiero wieczorkiem.

Poza tym szykuję coś z mojej fabryki, uzyskane metodą refrakcji  organicznych związków chemicznych.  Można na tym odpalić kazdy silnik  choć z butów nie wyrywa ( jeśli jest ktoś wcześniej ostrzezony!:)  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-2373-0-96600800-1434652613.jpg


 


Witam ponownie. Mała aktualizacja. Informuję, że Marszałek Województwa Lubelskiego objął nasze spotkanie Patronatem Honorowym. Niniejszym dziękujemy w imieniu braci modelarskiej.  Również wójt Gminy Konopnica ufundował puchar  poraz wsparł nas finansowo  za co bardzo serdecznie dziękujemy. Panie Wójcie, na Pana zawsze możemy liczyć!


 


 Wszystkich kolegów zapraszam już w piątek na wieczorne wędzenie mięsiwa i  moje imieninowe ciacho!


Pozdrawiam


Piotr


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.