Skocz do zawartości

Wicherek 25 w wykonaniu endriuRC.


endriuRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dam radę zrobię wersje bez lotek kierunek i wysokość będzie bardziej Wicherkowy. Jak pójdę do pracy to możliwe że jeszcze w tym sezonie go skończę bo by na jesień poleciał.  Skrzydła i kadłub będe robił równocześnie troszke tu i troszke tu chyba lepsza opcja. Podobno oklejanie wicherka folią to grzech nie wybaczalny co powiecie na Japonkę? ale podobno ona jest strasznie "miękka" i się uszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Koledzy z RcClub napisali mi że lotki na tym profilu skrzydła to nie trzyma się "kupy" także jednak skusze się na wersje "oryginalną" bez lotek. Jak go rozwale to prosze przyjechać i mi porządne lanie wystrugać :D

 

Proszę przekazać kolegom z RC Club, że serdecznie ich zapraszam na prezentację mojego Wicherka 25 na oryginalnym profilu p.Schiera. Z lotkami różnicowymi. Lata pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przekazać kolegom z RC Club, że serdecznie ich zapraszam na prezentację mojego Wicherka 25 na oryginalnym profilu p.Schiera. Z lotkami różnicowymi. Lata pięknie.

Ty masz skrzydła prosto czy na wzniosie ?

 

Mam na wzniosie. Teorie o niedziałąjących w Wicherku lotkach szerzą ci, którzy nigdy Wicherka nie zrobili i nie oblatali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, moze i oklejac folia to grzech , ale folia  atrakcyjniej wyglada jak japonka :), duza roznorodnosc kolorow ,a japonka taka mdla, nie z tej epoki  :) , oczywiscie okleisz czym zechcesz nic nie sugeruje, pozdrawiam.

Może i z poprzedniej epoki, jednak powiem Ci, że model wygląda wówczas na zrobiony przez Modelarza, co dobitnie pokazał Tomasz w swoim Wicherku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i z poprzedniej epoki, jednak powiem Ci, że model wygląda wówczas na zrobiony przez Modelarza, co dobitnie pokazał Tomasz w swoim Wicherku.

Masz rację Andrzeju, chyba jednak okleje go japonką jest tania, łatwo się nakłada. Teraz skupiam się n a tym aby jak najlepiej wyciąć te wręgi i tą kratownice zrobić. Oklejanie to już pikuś.

 

 

Mnie akurat podoba sie twój Wicherek Tomku taki stylowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie napisalem ze japonka jest brzydka , model Tomka jest bardzo ladny i napewno wlozyl w niego mnustwo czasu i serca, nie chcialem nikogo obrazic ; ale model oklejony folia wyglada jak ze sklepu, faktycznie a nie jak by zostal zrobiony przez modelarza . ja oklejam folia bo mi sie tak podoba i tak mi pasuje, i nie chce zniechecac nikogo do oklejania japonka, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii to co mamy na myśli przelejmy na kartke

 

PS nie mam zdolności rysunkowych

 

Lotkę chcę zrobić w taki sposób przedstawiony jak na "projekcie" tak od 2-3 wręgi

 

11124800_709445222494547_1949659916_n.jp

 

Do steru poziomego chcę dodac kawałek balsowy o szerokości na cały statecznik a długości 3cm, wykonany będzie z balsy 3mm twardej.

 

11426970_709445225827880_150714743_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie napisalem ze japonka jest brzydka , model Tomka jest bardzo ladny i napewno wlozyl w niego mnustwo czasu i serca, nie chcialem nikogo obrazic ; ale model oklejony folia wyglada jak ze sklepu, faktycznie a nie jak by zostal zrobiony przez modelarza . ja oklejam folia bo mi sie tak podoba i tak mi pasuje, i nie chce zniechecac nikogo do oklejania japonka, pozdrawiam. :)

 

Japonka jest paskudna :-) Dziś oklejałbym sky-loftem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.