Skocz do zawartości

MXS 94" EXTREME FLIGHT


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o usuniecie wszystkicj komentarzach o autorotacjach bo zaraz ja dostane autorotacji ale glowy :D

Tyle tu mądrego napisano o autorotacji i nie tylko, że już nie wiem czy złożyłem gratulacje?

Na wszelki wypadek: GRATULUJĘ OBLOTU I DOBREGO JAK WIDAĆ MODELU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dołączam do grona osób składających gratulacje. Fajny model :) Nie będę pisał o tym czy jest dobry czy nie bo odpowiedź na to pytanie ukryta jest od początku w nazwie "EF" :wub: - kiepskich modeli to oni raczej nie wypuszczają od siebie. Cała reszta to kwestia gustu i indywidualnych preferencji pilota. Trymowanie w oblocie również całkowicie mnie nie dziwi. Nie ma ono przecież nic wspólnego z tym czy model jest dobry czy nie - każdy trymuje w oblocie :P a później jeszcze przez conajmniej kilka lotów poprawia :D Ci bardziej doświadczeni ustawiają modele tygodniami :). Czy robi to samemu w skupieniu czy przy pomocy innych? To nieistotne. Istotny jest efekt - model ma lecieć tak jak życzy sobie tego pilot  :)

A na koniec wielkie "sorry" Andrzeju za moje odpowiedzi w tym wątku, które dot. autorotacji - jeżeli na tym forum ktoś o coś pyta / czegoś nie wie to niegrzecznie byłoby nie odpowiedzieć :D heh.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model oblatany 7 lotów COŚ PIĘKNEGO lepszym modelem nie latalem

 

Trochę spóźnione, ale gratuluję!!! :)  O takie odczucie jak Twoje w tym wszystkim chodzi - wg mnie.

Szeroki uśmiech, adrenalinka, frajda i odprężenie po lataniu!

 

Może za wcześnie - ale jak Ci się znudzi - daj znać, mój kolega z Płocka jest chory na ten model i to malowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejne 3 loty treningowe ;) model lata coraz lepiej... Dotychczas latalem na baterii 1300mah na zaplon, ale stwierdziłem że to za mało i kupiłem 2s 2700mah Dualskyego i dałem tą baterie w miejscu tej 1300mah... Model teraz lata znakomicie na plecach drążku nie trzeba w ogóle "oddawać"... ląduje sam. Poprostu fantastycznie.

post-16748-0-79654100-1501785447_thumb.jpg

post-16748-0-34218000-1501785484_thumb.jpg

post-16748-0-92157700-1501785509_thumb.jpg

post-16748-0-63680700-1501785556_thumb.jpg

post-16748-0-57156100-1501785605_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.