Skocz do zawartości

Aparatura za darmoche


drzek123

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatajcie :D
 
Tak jak kolega kojani ofiarował mi swoją aparaturę chwilę temu :P - http://pfmrc.eu/index.php?/topic/29781-aparaura-za-free/?pid=394674&do=findComment&comment=394674, tak i ja chciałbym kogoś wesprzec, przekazjuąc ją dalej. Aparatura jest w pełni sprawna, nieużywana za dużo (w moich rękach), ale nauczyła mnie podstwa latania :D. Jest to Futaba Attack4 (FP-T4NBL) działająca w paśmie 27MHz, oczywiście przekazuję także 3 odbiorniki do niej.

Szukam porady, komu mógłbym podesłać aparaturę. Może ktoś ma kogoś na oku, wie że bardzo mu się przyda. Najgorsze będzie oczywiście wybranie z pośród ofert tak, aby ta aparatura komuś posłuzyła, a nie przeleżała bezczynnie na półce. Myślę, że pomożecie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie ma chetnych? To ja wezme! Chocby przez ciekawosc jak jest z tym lataniem w niby zasmieconym pasmie.

Znam takiego pana Marka co to do dziś lata na 27MHz i zawsze jak z nim rozmawiam to powtarza że nie zawsze starsze znaczy gorsze i że jemu już dużo nie zostało i nie będzie się przesiadał na 2,4. I lata :P Nie wie co to internet i forum. Sam dłubie i sam składa jak rozbije. Człowiek starej daty. Więc można; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.