Skocz do zawartości

Latanie F3j/m


piotrf3j/m

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy modelarze!

Mam pewne pytanie i myślę, że pomożecie mi troszeczkę. Latałem już jastrzębiem, ale myślałem że trochę za mały i zaczołem na modelarni w Inowrocławiu budowę modelu 2m rozpiętości 1.20m długości kadłuba, cięciwa 20cm, kadłub laminowany.

Teraz myślę nad kolorystykom jednak wiem że to zależy od gustu ale możecie podpowiedzieć coś. Tak myślałem o kolorze białym i czymś jeszcze jak myślicie jaki kolor by się nadał??

Postaram się go za miesiąc skończyć i prześle fotki z lotów. Serdecznie zapraszam na lotnisko Aeroklubu Kujawskiego w Inowrocławiu.

 

Piotrek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KK i Patryk oki fajne pomysły ale w modelu termiczny troszkę chybione.

 

Ja polecam użyć foli normalnej nie półprzeźroczystej. Na spód kolor czerwony lub jakiś ciemny co by model od spodu lepiej było widać, góra jak chcesz.

 

Może poszukaj zdjęć model F3J i zgap jakieś malowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj moze skrzydło czerwone od góry i od dołu, kadłub niebieski po bokach i od góry, a spód czerwony. Końcówki skrzydeł żółte .

Na skrzydła daj może folie transparentną

 

jak tutaj http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=6547

 

Chłopie weź nie pisz głupot!! Wiesz co to jest szybowiec termiczny??

 

Na 200 i wzwyż metrach model ma być widoczny a nie ładnie dobrane kolory. Dół i góra skrzydła w tym samym kolorze to błąd. Trzeba dać inny bo jak rozróżnisz czy model masz na plecach czy nie?

Folia transparentna to pomyłka w takim modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: post do kasacji

a wcześniej:

 

Daj moze skrzydło czerwone od góry i od dołu, kadłub niebieski po bokach i od góry, a spód czerwony. Końcówki skrzydeł żółte .

Na skrzydła daj może folie transparentną

 

jak tutaj http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=6547

 

 

 

A czemuż to do kasacji? Popisałeś się głupotą, to niech każdy ma prawo to przeczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.