Skocz do zawartości

SU 24 EDF


Rekomendowane odpowiedzi

  Bezczynność mnie zabija, dzisiaj pomimo mrozu i wiatru wybrałem się na testy ustalające sc. Robercie, wszystko zgodnie ze wskazówkami :) , dziękuję za dobrą radę. Zaskoczyła mnie niewielka różnica położenia sc w zależności od pozycji skrzydeł, różnica to ok 1,5 cm :blink: . Jeżeli chodzi o klapy, to testy nic nie wykazały (zbyt krótki lot ), skuteczność ocenię po zainstalowaniu napędu. Na modelu zaznaczyłem położenia sc, czarna to rozłożone, czerwona - złożone. Nie wiem dlaczego nie przedstawiłem wymiarów su, naprawiam błąd; długość 131 cm, rozpiętość- skrzydła złożone 60- rozłożone 98 cm, sc pomiędzy 45,5 a 46,8 cm od wylotów. Kolejne testy już z pełnym wyposażeniem i kamerzystą.

 

u20c0cqmff1s.jpgg6meh80cxotf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  Nie spodziewałem się sc tak blisko kabinki :blink: .Teraz w trakcie montażu wyposażenia wiem, turbina powinna być zainstalowana tuż za skrzydłem...a teraz aku musiał wylądować za krzesłami pilotów. Mig 23 jest podobny, będziemy o tym pamiętać Robercie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  Su 24 czekał za dobrą pogodą i się doczekał. Dziś odbył się pierwszy lot testowy, wiem że można przyłożyć się do wykończenia modelu. Środek ciężkości ustalony w punkt, zdecydowanie mniejsze wychylenia, konieczne lotki - uwagi po pierwszym locie. Jest nadzieja :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.